Trucks

Niezawodne. Trwałe. Przystępne cenowo.

Volvo Reman

Poczuj pewność, którą gwarantują Oryginalne Części Volvo i to w obniżonej cenie – zmniejszając oddziaływanie na środowisko naturalne.

Zapewniona jakość

Tylko części Volvo są zgodne z wysokimi standardami jakości, których od nas oczekujesz. W każdym calu. Nie oczekuj niczego mniej od Volvo Reman. Ponieważ to Oryginalne Części Volvo — zregenerowane i przywrócone do pierwotnego stanu, dostępne po konkurencyjnych cenach. Ich jakość jest taka sama jak zupełnie nowych części. Mają też dokładnie taką samą gwarancję.

Wybór korzystny dla środowiska

W porównaniu z produkcją nowych części podczas regeneracji zużytych zużywa się do 85% mniej materiału i do 80% mniej energii. To znaczy, że wybór części Volvo Reman jest korzystny nie tylko dla Twojego samochodu ciężarowego, ale także dla środowiska.

Części, których potrzebujesz

Równie szerokiego wyboru części jak w Volvo Reman parts nie znajdziesz nigdzie indziej. Oferujemy wszystko: od wtryskiwaczy, elektronicznych jednostek sterujących i sprzęgieł po silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki i filtry cząstek stałych (DPF) — po atrakcyjnej cenie i w najwyższym standardzie.

Sprawdzone kilka razy

Zapewnienie jakości rozpoczyna się w momencie zwrotu zużytej części. Najpierw demontujemy, czyścimy i dokładnie sprawdzamy wszystkie elementy. Łożyska, uszczelki, szczotki i tym podobne są zastępowane nowymi Oryginalnymi Częściami Volvo. Komponenty są obrabiane w celu spełnienia wymagań technicznych i modernizowane zgodnie z najnowszymi dostępnymi specyfikacjami. Zanim części Volvo Reman opuszczą fabrykę, testujemy je ponownie. Na koniec części są montowane w warsztatach Volvo przez mechaników Volvo.

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.