Trucks

Polska

×
Niezawodne. Trwałe. Przystępne cenowo.

Niezawodne. Trwałe. Przystępne cenowo.

Volvo Reman

Poczuj pewność zapewnianą przez oryginalne części Volvo i to w obniżonej cenie – zmniejszając oddziaływanie na środowisko naturalne.

Zapewniona jakość

Tylko części Volvo są zgodne z wysokimi standardami jakości, których od nas oczekujesz. W każdym calu. Nie oczekuj niczego mniej od Volvo Reman. Ponieważ to Oryginalne Części Volvo — zregenerowane i przywrócone do pierwotnego stanu, dostępne po konkurencyjnych cenach. Ich jakość jest taka sama jak zupełnie nowych części. Mają też dokładnie taką samą gwarancję.

Wybór korzystny dla środowiska

Wybór korzystny dla środowiska

W porównaniu z produkcją nowych części podczas regeneracji zużytych zużywa się do 85% mniej materiału i do 80% mniej energii. To znaczy, że wybór części Volvo Reman jest korzystny nie tylko dla Twojego samochodu ciężarowego, ale także dla środowiska.

Części, których potrzebujesz

Części, których potrzebujesz

Równie szerokiego wyboru części jak w Volvo Reman parts nie znajdziesz nigdzie indziej. Oferujemy wszystko: od wtryskiwaczy, elektronicznych jednostek sterujących i sprzęgieł po silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki i filtry cząstek stałych (DPF) — po atrakcyjnej cenie i w najwyższym standardzie.

Sprawdzony. I sprawdzone jeszcze raz.

Sprawdzony. I sprawdzone jeszcze raz.

Zapewnienie jakości rozpoczyna się w momencie zwrotu zużytej części. Najpierw demontujemy, czyścimy i dokładnie sprawdzamy wszystkie elementy. Łożyska, uszczelki, szczotki i tym podobne są zastępowane nowymi oryginalnymi częściami Volvo. Komponenty są obrabiane w celu spełnienia wymagań technicznych i modernizowane zgodnie z najnowszymi dostępnymi specyfikacjami. Zanim części Volvo Reman opuszczą fabrykę, testujemy je ponownie. Na koniec części są montowane w warsztatach Volvo przez mechaników Volvo.

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.