Trucks

Zasięg i Trasa

Zasięg i Trasa to potężne narzędzie do planowania tras i symulacji zasięgu elektrycznych samochodów ciężarowych. Usługa dostępna w Volvo Connect umożliwia symulację trasy samochodu ciężarowego i prognozowanie jego zasięgu i zużycia energii. Daje to pewność, że samochód ciężarowy będzie miał wystarczającą ilość energii elektrycznej, aby wykonać zlecenie, toteż możesz bezpiecznie planować zadania transportowe. 

Na zasięg elektrycznego samochodu ciężarowego wpływa wiele czynników. Obejmują one specyfikację pojazdu, wielkość ładunku, rodzaj trasy, temperaturę zewnętrzną oraz wyposażenie samochodu ciężarowego w specjalne energochłonne maszyny, takie jak zgniatarka śmieci. Uwzględnienie łącznego wpływu tych czynników na zasięg samochodu ciężarowego może być trudne, ale usługa Zasięg i Trasa automatycznie wykonuje obliczenia za Ciebie. Ułatwia to zarządzanie flotą i pomaga zmaksymalizować wydajność elektrycznych samochodów ciężarowych.

Kluczowe korzyści

Utwórz symulację trasy samochodu ciężarowego.

Przewiduj zużycie energii i zasięg.

Dodaj postoje na ładowanie.

Wyślij trasę do nawigacji pokładowej samochodu ciężarowego.

Dopilnuj, aby plan był realizowany.

Wsparcie dla wszystkich elektrycznych samochodów ciężarowych.

Dowiedz się więcej o usłudze Zasięg i Trasa poniżej. Możesz także odwiedzić Volvo Connect Marketplace lub skontaktować się z dealerem, aby uzyskać więcej informacji.

Inne usługi dla elektrycznych samochodów ciężarowych

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.