Trucks

Lokalizacja

Lokalizacja to oparta na mapie usługa w Volvo Connect ułatwiająca planowanie zadań transportowych i śledzenie pojazdów. Zapewnia dostęp do szczegółowych map z informacjami o Twoich samochodach ciężarowych i kierowcach. Możesz śledzić lokalizację swoich pojazdów w czasie rzeczywistym. Sprawdź informacje o ruchu drogowym, stacjach paliw i ładowania i nie tylko. Otrzymuj powiadomienia o takich problemach, jak nadmierna prędkość i ciśnienie w oponach. Można nawet tworzyć strefy geofence, aby śledzić pojazdy wjeżdżające na dany obszar lub opuszczające go. Wszystko po to, aby zapewnić większą kontrolę nad każdą dostawą.

Kluczowe korzyści

Śledź swoje samochody ciężarowe
w Volvo Connect.

Analizuj przejazdy i popraw produktywność.

Planuj indywidualnie dostosowane
trasy.

Otrzymuj powiadomienia dotyczące stref geofence.

Obserwuj natężenie ruchu i warunki drogowe.

Sprawdzaj stan akumulatora i ładowania.

Dowiedz się więcej o usłudze Lokalizacja poniżej. Możesz także odwiedzić Volvo Connect Marketplace lub skontaktować się z dealerem, aby uzyskać więcej informacji.

Monitorowanie Jednostek

Czy chcesz monitorować swoje przyczepy, samochody serwisowe, kontenery i inne aktywa ruchome? Funkcja Monitorowanie Jednostek oferuje wszechstronne informacje o lokalizacji Twoich aktywów. Funkcja jest uwzględniona we wszystkich usługach Volvo Connect i świetnie uzupełnia usługę Lokalizacja.

Strefy geofence

Chcesz automatycznie informować współpracowników, kiedy pojazdy wjeżdżają na dany obszar lub go opuszczają? Zdefiniowanie stref geofence pozwala we właściwym czasie przesyłać ważne informacje, które pojawiają się na wyświetlaczu w kabinie. Z kolei biuro firmy jest powiadamiane o wjechaniu pojazdu do określonego obszaru, np. terminalu, lub opuszczeniu go.

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.