Trucks

Hosting kart firmowych 

Nie musisz się martwić, że zapomnisz o ustawowym obowiązku pobrania danych z tachografu kierowcy. Dzięki usłudze hostingu kart firmowych możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc, że Twoja karta firmowa jest online zawsze, kiedy jej potrzebujesz, przechowywana bezpiecznie w obiektach Volvo Trucks. Możesz uzyskać dostęp do swoich danych i plików z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie w Volvo Connect. 

Kluczowe korzyści

Bezpieczne przechowuj kartę firmową online.

Nigdy nie przeoczysz wymaganego prawnie pobrania danych.

Korzystaj z nieprzerwanego dostępu do swoich danych w Volvo Connect. 

Dowiedz się więcej o Hostingu kart firmowych poniżej. Możesz także odwiedzić Volvo Connect Marketplace lub skontaktować się z dealerem, aby uzyskać więcej informacji.

Wygodny sposób zapewnienia zgodności

Przepisy europejskie i krajowe określają surowe wymagania dotyczące przestrzegania czasu jazdy i odpoczynku. Oznacza to, że informacje z pamięci tachografu i kart kierowców muszą być okresowo pobierane i przechowywane zgodnie z określonymi specyfikacjami. Karta firmowa umożliwia zablokowanie danych jednoznacznie przypisanych do danej organizacji i jest niezbędna do autoryzacji pobierania.

Usługa Czas pracy kierowcy w Volvo Connect umożliwia zdalne pobieranie danych z karty kierowcy i pamięci tachografu bezpośrednio do biura. Hosting kart firmowych to usługa dodatkowa, która umożliwia bezpieczne przechowywanie kart firmowych w naszych obiektach, więc zawsze są dostępne, aby zapewnić zgodność z przepisami.

Uzyskaj dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca

Dzięki Hostingowi kart firmowych Twoja karta firmowa jest zawsze online – jest to warunek konieczny do umożliwienia automatycznego zdalnego pobierania. Możesz uzyskać dostęp do swoich danych i plików z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie w Volvo Connect. Pliki są przechowywane w Volvo Connect przez pięć lat i można je łatwo wyeksportować lub przesłać do oprogramowania analitycznego innej firmy.

Brak konieczności konserwacji

Hosting kart firmowych zapewnia elastyczny dostęp do plików po codziennym pobraniu bez konieczności hostowania karty firmowej na własnym serwerze. Ogranicza to ilość ręcznych zadań administracyjnych i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo danych.

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.