Trucks

TT–TRUCK Sp. z o.o. wyłącznym autoryzowanym serwisem pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks w regionie Białystok.

Wskutek przekształceń TT-Thermo King Sp. z o.o., z dniem 1 lipca 2021 r. dotychczasowe obowiązki Centrum Serwisowego w Jeżewie Starym 1, w zakresie serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks, Renault Trucks oraz sprzedaży pojazdów nowych i używanych Renault Trucks przejmuje nowopowstała spółka TT-TRUCK Sp. z o.o. .

Z dniem 1 lipca 2021 roku serwis pojazdów ciężarowych marek Volvo Trucks i Renault Trucks oraz sprzedaż pojazdów ciężarowych Renault Trucks w Białymstoku przejmuje firma TT-Truck Sp. z o.o. Spółka TT-Truck została utworzona w połowie kwietnia 2021 roku jako firma córka spółki TT-Thermo King prowadzącej dotychczas powyższą działalność. Wydzielenie nowej spółki ma na celu jeszcze lepsze zabezpieczenie potrzeb serwisowych klientów Volvo Trucks i Renault Trucks poprzez skupienie się wyłącznie na serwisie pojazdów obu marek. Jednocześnie TT-Truck czerpać będzie z doświadczenia firmy TT-Thermo King budowanego przez ostatnie lata w zakresie obsługi pojazdów ciężarowych, bowiem do nowej spółki przechodzą wszyscy pracownicy firmy TT-Thermo King dotychczas związani

z serwisem i sprzedażą pojazdów ciężarowych. Dzięki temu TT-Truck już na początku działalności poszczycić się może bogatą wiedzą dotyczącą obsługi pojazdów, profesjonalną i przeszkoloną załogą, ale również zapleczem w postaci 25-letniego doświadczenia firmy TT-Thermo King w dziedzinie organizacji pracy i standardów obsługi klienta.

W połowie przyszłego roku serwis pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji w Porosłach k/Białegostoku. Proces budowy nowego obiektu

spełniającego wszystkie standardy obsługi pojazdów ciężarowych został zapoczątkowany w czerwcu tego roku. Projektowany obiekt posiadał będzie dziesięć pełnowymiarowych stanowisk z możliwością dalszej rozbudowy. Przewidziano sześć przejazdowych stanowisk obsługi serwisowej i przygotowania posprzedażnego pojazdów ciężarowych. Zakładana liczba mechaników, w zależności od potrzeb, powinna wynosić docelowo 12-15 osób. Nowy obiekt spełniać będzie wszystkie wymogi VT Dealer Facility Standard. Jednocześnie utrzymana zostanie działalność w Jeżewie Starym, gdzie zorganizowane będzie centrum napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych i naczep, służące jako wsparcie dla działalności w Porosłach.

Działalność firmy TT-Truck na chwilę obecną prowadzona będzie w dotychczasowej lokalizacji wraz

z firmą TT-Thermo King w Jeżewie Starym pod Białymstokiem. Do dyspozycji firmy TT-TRUCK należy sześć stanowisk serwisowych, ścieżka diagnostyczna wyposażona w urządzenia do kontroli pojazdów, dwa profesjonalne podnośniki kolumnowe, stanowiska przygotowane do komputerowej diagnostyki pojazdów, urządzenia do badania geometrii kół i zawieszenia, inne niezbędne urządzenia diagnostyczne oraz naprawcze. Ponadto posiada w pełni zaopatrzony magazyn części zamiennych oraz dedykowany i wyposażony pojazd serwisowy gotowy do podjęcia napraw w ramach Assistance VAS/24 oraz serwisu mobilnego u klienta. W obecnej lokalizacji mieszczą się także biura handlowe obu marek, gdzie prowadzona jest sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks oraz sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych Renault Trucks.

TT-TRUCK Sp. z o.o. świadczy usługi:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 22.00, w soboty od 7.00 do 15.00

oraz usługi ASSISTANCE, Volvo Action Service (VAS) oraz Renault Trucks 24/7.

Więcej informacji:

Jarosław Szachowicz +48 693 748 474

Manager Serwisu jaroslaw.szachowicz@tt-truck.pl