Trucks

Volvo Group Truck Center Dąbrowa – Dealer Roku 2018 w Volvo Trucks

Podczas dorocznej konferencji dealerów, która odbyła się 17 stycznia w Józefowie, uhonorowano najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Zaszczytny tytuł zdobył serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa, który jest laureatem tej nagrody już po raz czwarty w 15-letniej historii tego konkursu.
Nowe trofeum Volvo Trucks Dealer of the Year

W rywalizacji, co roku, biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno własne, jak i te należące do autoryzowanych partnerów firmy. Styczniowa konferencja zgromadziła aż 220 uczestników - dealerów, pracowników i partnerów biznesowych Volvo Group Trucks Poland.

Serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa w ub. roku wyróżnił się najlepszą obsługą klienta i znakomitymi wynikami sprzedaży części i usług, dlatego został tak wysoko oceniony przez kapitułę konkursu. 

Zwycięski serwis, wraz z zaszczytnym tytułem, zdobył także prestiżowe, przechodnie trofeum, które w tym roku zyskało zupełnie nową formę, jeszcze bardziej odzwierciedlającą działalność autoryzowanych punktów obsługi.

Na wynik miały wpływ m.in.: realizacja planu rocznego zakupów oryginalnych części zamiennych, wyniki sprzedaży, udział w kampaniach sprzedażowych, poziom satysfakcji klientów, czas wykonywania napraw awaryjnych w ramach działalności VAS - wymienia Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland. 

W czasie konferencji zostały zaprezentowane również wyniki za 2018 rok oraz omówione plany i wyzwania na rok bieżący. Jak podkreśliła Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Group Trucks Poland, rok 2018 był bardzo dobry pod kątem wyników w obszarze usług posprzedażnych. 

Konferencję dealerów wzbogaciły targi dostawców narzędzi, akcesoriów, olei i wyposażenia dodatkowego do samochódów ciężarowych, którzy zaprezentowali bardzo bogaty wybór swoich produktów i usług. Partnerami głównymi konferencji byli przedstawiciele marek Berner, Eberspacher oraz Texaco.

Nagroda główna:

Volvo Trucks Dealer of the Year 2018 – Volvo Group Truck Center Dąbrowa

Nagrody w pozostałych kategoriach: 

Przedstawiciel Handlowy Roku 2018 (w ramach niezależnej sieci agencyjnej) – Sebastian Maciejewski z Nijhof-Wassink

Najwyższa Jakość Obsługi Klienta w roku 2018 – TMiK Tomasz Dzida, Oddział Bełk

Skuteczność Napraw Awaryjnych - Repair Dealer Roku 2018 – Nijhof-Wassink, Oddział Rzgów

Największa Sprzedaż Kontraktów Serwisowych w roku 2018 – Volvo Group Truck Center Pietrzykowice

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z:
Monika Kozubowska 
Menedżer Marketingu i PR
Volvo Trucks Polska
tel.: +48 697 989 448
e-mail: monika.wojtczak@volvo.com

Koncern Volvo Trucks dostarcza kompletne rozwiązania transportowe dla profesjonalistów i wymagających klientów, oferując pełną gamę samochodów ciężarowych o średniej i dużej ładowności. Serwis zapewnia 2100 dealerów i stacji obsługi w ponad 130 krajach. Samochody ciężarowe są produkowane w 16 krajach. W 2017 r. dostarczono ponad 112 000 tych pojazdów. Koncern Volvo Trucks jest częścią Grupy Volvo, jednego z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych. Grupa Volvo dostarcza również kompletne rozwiązania finansowe i serwisowe. Kluczowymi wartościami Volvo Trucks są jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne.