Trucks

Volvo Trucks wspiera lokalnych przewoźników - I Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland

Ponad 300 firm wzięło udział w I Targach Rozwiązań Transportowych 4Poland zorganizowanych przez Volvo Trucks.
I Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland

W imprezie, która odbyła się 13 września 2018 r. w podkrakowskiej Skawinie, 15 wystawców zaprezentowało 30 specjalistycznych pojazdów przeznaczonych na rynek transportu krajowego i regionalnego. Targi 4Poland to kontynuacja długofalowego programu Volvo Trucks polegającego na wspieraniu i unowocześnianiu polskiego przemysłu transportowego.

- Filozofia sprzedażowa 4Poland polega na tym, żeby wspierać i promować polskich przedsiębiorców, którzy głównie koncentrują się na przewozach regionalnych i krajowych. Tym właśnie firmom proponujemy szczególne warunki w postaci produktów i usług dostosowanych do lokalnych potrzeb.

Razem z naszymi klientami chcemy odnowić i unowocześnić krajowy tabor drogowy, aby transport lokalny był jeszcze bardziej efektywny i rentowny. - mówi Wilhelm Rożewski, Dyrektor Marketingu Volvo Trucks w Polsce. - Firmy, które przystąpią do programu Volvo Trucks 4Poland mogą liczyć na atrakcyjne warunki handlowe, finansowanie w złotówkach i konkurencyjne stawki ubezpieczenia krajowego na pojazdy przeznaczone do transportu lokalnego. - dodaje. 

Wydarzenie poprowadził znany konferansjer, Ireneusz Bieleninik, który wyjaśniał specyfikę usług i produktów oferowanych przez wystawców. Goście targów oprócz oglądania sprzętu mogli wziąć udział również w seminariach produktowych organizatora oraz wystawców.

Wśród prezentowanych na targach samochodów były m.in. nowoczesne wywrotki, betonomieszarki czy przyczepy stosowane przy przewozach wielkogabarytowych. Goście mogli też zobaczyć jak wyglądają nowoczesne agregaty chłodnicze, przyczepy do bezpiecznego przewozu drewna, czy windy ułatwiające załadunek na samochody ciężarowe. Na targach nie mogło zabraknąć również oferty finansowej VFS oraz pakietów ubezpieczeniowych, które oferowali przedstawiciele Grupy MAK i MJM Brokers.

Organizatorzy Targów przygotowali także prezentację dla dzieci z dwóch klas szkoły podstawowej w Skawinie. Zapoznały się one z założeniami akcji społecznej „Stop.Look. Wave." („Zatrzymaj się, Popatrz, Pomachaj").

- Ideą kampanii społecznej "Stop.Look.Wave." jest promocja wśród najmłodszych bezpiecznych zachowań na drodze. Pokazujemy dzieciom, że widoczność z kabiny pojazdu ciężarowego jest mocno ograniczona, co nie wynika ze złej woli kierowcy, ale z budowy samego samochodu. Uświadamiając najmłodszych, wpływamy na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego - tłumaczył Wilhelm Rożewski.

Fakty:
Data: 13 września 2018
Miejsce: Volvo Group Truck Center Skawina
Organizator: Volvo Trucks w Polsce
Partnerzy Główni: VFS Usługi Finansowe Polska oraz Grupa Ubezpieczeniowa MAK
Lista wystawców: MJM Brokers, Meiller, Bär Caroglift, Carrier, Elbo, EWT Truck&Trailer (Schmitz Cargobull), Gniotpol, Hyva, KH-Kipper, MHS Serwis Mikulski, TarCo (CIFA), Thermo King, Volvo Maszyny Budowlane, Wesob

Zdjęcia oraz flm z targów można obejrzeć na stronie: www.wspieramypolskitransport.pl