Trucks

Tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year 2017 dla serwisu Nijhof-Wassink w Kutnie

Doroczna konferencja dealerów, która odbyła się 18.01.2018 r., w Warszawie, wyłoniła zwycięzcę konkursu na najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności za cały ubiegły, 2017 rok, przypadł autoryzowanemu serwisowi Nijhof-Wassink w Kutnie.
Statuetka Volvo Trucks Dealer of the Year

Konkurs Volvo Trucks Dealer of the Year organizowany jest na rynku polskim już od 14 lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

W Polsce działa obecnie 31 punktów obsługi, w tym 9, w pełni zarządzanych przez Volvo, obiektów Volvo Group Truck Center, 13 dwumarkowych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks oraz 9 autoryzowanych punktów obsługi samochodów ciężarowych Volvo.

Kryteria oceny w konkursie obejmują działania, które mają bezpośredni wpływ na wielkość sprzedaży oraz satysfakcję klienta i dotyczą m.in.

  • stopnia wykonania planu rocznego zakupów oryginalnych części zamiennych
  • uczestnictwa i wyników sprzedaży w ramach kampanii sprzedażowych
  • wyników ankiety satysfakcji Klientów
  • czasu wykonywania napraw awaryjnych w ramach działalności VAS

Zwycięski serwis, wraz z zaszczytnym tytułem,  zdobył także prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi niezmiennie od początku jego istnienia. Warto dodać, że serwis Nijhof-Wassink w Kutnie jest również zdobywcą tytułu Volvo Trucks Dealer of the Year 2015.

Podczas konferencji przyznano jeszcze dodatkowe wyróżnienia w następujących kategoriach:

Najwyższa Jakość Obsługi Klienta w Roku 2017 dla TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o. oddział Pszczyna

Repair Dealer Roku 2017 dla Nijhof-Wassink Sp. z o.o. oddział Kutno

Największa Sprzedaż Kontraktów Serwisowych w roku 2017 dla Volvo Truck Center Świętochłowice