Trucks

Nowy autoryzowany serwis Volvo Trucks w Bełku

W dniu 29 września br. nastąpiło uroczyste otwarcie autoryzowanego serwisu Volvo Trucks w Bełku, w województwie śląskim. Właścicielem obiektu jest firma TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o., która już od wielu lat, z dużym sukcesem, prowadzi autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Pszczynie.
Nowy autoryzowany serwis Volvo Trucks w Bełku

"Polska południowa, a w szczególności województwo śląskie, to obszar z dużym zagęszczeniem firm transportowych. Po wielu, bardzo pracowitych, latach funkcjonowania serwisu w Pszczynie zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszej działalności i uruchomieniu kolejnego obiektu aby zapewnić jak najlepszy dostęp i jak najszybszą obsługę serwisową dla naszych obecnych i przyszłych Klientów," powiedział podczas inauguracji Tomasz Dzida, Właściciel i Prezes firmy TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o.

Inwestycja firmy TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o. doskonale wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój sieci serwisowej, w celu zapewnienia Klientom szybkiego i łatwego dostępu do wysokiej jakości produktów i usług Volvo.

W Polsce działa obecnie 31 punktów obsługi, w tym 9, w pełni zarządzanych przez Volvo, obiektów Volvo Group Truck Center, 13 dwumarkowych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks oraz 9 autoryzowanych punktów obsługi samochodów ciężarowych Volvo, w tym właśnie nowy serwis w Bełku.

Oficjalna inauguracja działalności obiektu zgromadziła około 400 gości, a wśród nich  Klientów, przedstawicieli firmy TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o., pracowników Grupy Volvo, przedstawicieli lokalnych władz i partnerów biznesowych.

TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o. w Bełku posiada autoryzację na świadczenie oryginalnych usług serwisowych oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych Volvo. Firma oferuje również pełen zakres napraw powypadkowych. Dodatkowym atutem obiektu są funkcjonujące na jego terenie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz myjnia.

Serwis w Bełku to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia i troski o środowisko. Całość inwestycji zajmuje powierzchnię 2 000 m2. W części warsztatowej budynku znajdują się trzy pełnowymiarowe, przejazdowe stanowiska obsługowo-naprawcze oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych o powierzchni 200 m2. W serwisie znalazły zatrudnienie 22 osoby.

Nowy punkt posiada bardzo dogodną lokalizację tuż przy autostradzie A1 (zjazd na Rybnik) i drodze wojewódzkiej nr 925.

Dane kontaktowe:
TMiK Tomasz Dzida Sp. z o.o.
44-230 Bełk
ul. Główna 2
tel.: +48 32 661 83 00
tel. kom.: +48 725 884 883, +48 726 884 883

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 07:00 - 21:00
sb.: 07:00 - 13:00


09 października 2017