Trucks

Mechanicy Volvo Trucks rozpoczynają zmagania półfinałowe w największym na świecie konkursie dla personelu serwisowego

Najlepsi profesjonaliści z sieci serwisowej Volvo Trucks spotkają się w półfinałach VISTA – wiodącego konkursu dla pracowników stacji obsługi. W półfinale regionu Baltic Sea Market, który odbędzie się 5 kwietnia w Göteborgu, wystąpi 7 zespołów z Polski.
VISTA Volvo

Z ponad 18 500 uczestników, VISTA 2015-2016 pobiła swój własny rekord jako największego na świecie konkursu dla profesjonalistów z zakresu obsługi serwisowej. W grupie tej znalazły się 302 osoby z Polski. Poza półfinałem regionu Baltic Sea Market, półfinały rozegrane zostaną również w Kurytybie, Greensboro i Bangkoku. W ten sposób wyłonione zostaną 32 zespoły, które pod koniec maja spotkają się w światowym finale konkursu w Göteborgu, w Szwecji.

VISTA stanowi doskonały sposób na porównanie poziomu usług świadczonych przez sieć serwisową Volvo Trucks na poszczególnych rynkach, a fakt, że do półfinału zakwalifikowało się 7 zespołów z Polski świadczy o wysokim poziomie kompetencji polskich stacji obsługi.

Na udziale w konkursie korzystają wszyscy jego uczestnicy - również Ci, którzy do półfinałów się nie zakwalifikowali, ponieważ opuścili konkurs bogatsi o nową wiedzę i umiejętności.

Poprzez konkurs VISTA weryfikowana jest umiejętność pracy zespołowej, rozwiązywania problemów i korzystania z dokumentacji Volvo - czyli tego, co jest niezbędne dla zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów. Wyniki VISTA pomagają również w identyfikacji potencjalnych obszarów dalszego doskonalenia. Wszystko to oznacza, że VISTA jest czymś więcej, niż tylko międzynarodowym współzawodnictwem - to zakrojony na dużą skalę program szkoleniowy.

Półfinał regionu Baltic Sea Market, którego częścią jest rynek polski, odbędzie się
5 kwietnia w Göteborgu.

Śledź dalsze zmagania w VISTA 2015-2016: półfinały i światowy finał, odwiedzając stronę konkursu: (vista.volvo.com ).

Obserwuj konkurs także na Facebooku: (www.facebook.com/VISTAworldchampionship).

Informacje o VISTA

VISTA (Volvo International Service Training Award) to największy na świecie konkurs dla personelu serwisowego. Pierwotnie zainaugurowany w 1957 r. jako konkurs mechaników Volvo w Szwecji, rozrósł się do rangi wydarzenia międzynarodowego.

Celem VISTA jest rozwój i doskonalenie wiedzy i umiejętności pracowników oraz poprawa poziomu obsługi posprzedażnej klientów. Konkurs jest otwarty dla wszystkich pracowników stacji obsługi z ogólnoświatowej sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Z ponad 18 500 osób, które przystąpiły do konkursu, VISTA 2015-2016 pobiła dotychczasowy rekord liczby uczestników.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Renata Stefańska-Sobczak, Menedżer ds. PR, Volvo Trucks, Polska,
tel. +48 601 33 44 38,
e-mail: renata.stefanska@volvo.com