Trucks

Inauguracja działalności punktu Volvo Group Truck Center w Będzieszynie

Pod koniec ubiegłego roku polska organizacja Volvo Group Trucks Sales uruchomiła nowy, w pełni zarządzany przez Volvo, dwumarkowy – bo reprezentujący zarówno Volvo Trucks, jak i Renault Trucks - punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego. Nowy punkt, znajdujący się na terenie Centrum Volvo, zastąpił dotychczasowy, wysłużony punkt dealersko-serwisowy Volvo Group Truck Center, zlokalizowany w Gdyni, przy ulicy Rdestowej. Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu miała miejsce w dniu 29 maja br.
Nowy serwis Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k/Pruszcza Gd

Volvo Group Trucks Sales Poland dysponuje obecnie jedną z najlepiej rozwiniętych i najgęstszych sieci dealersko-serwisowych w Polsce. Pomimo to, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz ciągłego rozwoju, doskonalenie usług serwisowych i bycia ze swoją ofertą jak najbliżej klientów. Realizacji tych właśnie celów służy również uroczyście zainaugurowany w dniu 29 maja br. nowy, zlokalizowany na terenie Centrum Volvo w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego, dwumarkowy punkt Volvo Group Truck Center.

Inwestycja Grupy Volvo w nowoczesne centrum serwisowe w Będzieszynie, jest odzwierciedleniem konsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług.

W inauguracji działalności nowego obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni - w liczbie około 500 - goście, a wśród nich Klienci, partnerzy biznesowi, przedstawiciele lokalnych władz oraz dziennikarze.

- "Bez wątpienia, ten nowoczesny i doskonale wyposażony obiekt jeszcze bardziej podniesie standard obsługi Klienta, polepszy jakość oferowanych przez nas usług i przyczyni się do wzmocnienia naszej oferty w tej części Polski. To dla nas powód do radości i olbrzymiej satysfakcji" - powiedziała Małgorzata Kulis, Vice President, Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market.

W trakcie swojego wystąpienia, Małgorzata Kulis podziękowała wszystkim tym, którzy zaangażowani byli w realizację inwestycji - „Dziękuję wszystkim za współpracę, zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację tego projektu, w efekcie którego dziś możemy zaoferować naszym Klientom tak profesjonalny obiekt na mapie sieci Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce, jego pracownikom natomiast - miejsce pracy, z którego mogą być naprawdę dumni" - podkreśliła.

Zwracając się natomiast do obecnych na uroczystości Klientów, Małgorzata Kulis powiedziała: - „Szczególne podziękowania kieruję do naszych Klientów, bo to właśnie dzięki naszym Klientom, wszystkim tym, którzy korzystają i nadal chcą korzystać,  w tym właśnie miejscu - nowym punkcie Volvo Group Truck Center w Będzieszynie  - z oferowanych przez nas produktów i usług, dziś się tu wszyscy spotykamy. Dziękując Państwu za Wasze zaufanie, zachęcam Państwa do dalszej współpracy z nami i korzystania z usług Volvo Group Truck Center w Będzieszynie - głęboko wierzę, że spełni on Państwa oczekiwania, a jego oferta produktów i usług będzie prawdziwym i trwałym wsparciem dla Państwa działalności biznesowej".

Długo oczekiwany na północy Polski nowy obiekt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.

Volvo Group Truck Center w Będzieszynie to jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, punktów Volvo Group Truck Center i jednocześnie jeden z 19 dwumarkowych punktów serwisowych, jakie w chwili obecnej funkcjonują na rynku polskim, świadcząc swoje usługi dla klientów marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

Centrum serwisowe Volvo w Będzieszynie, które w budynku o powierzchni użytkowej ok. 4000 m2skupia pod swoim dachem, poza punktem Volvo Group Truck Center, również inne obszary działalności Grupy Volvo w Polsce, w tym biuro sprzedaży i stację serwisową maszyn budowlanych Volvo, biura VFS Usługi Finansowe Polska oraz Volvo Penta, położone jest na działce o powierzchni 3 ha.

Warsztat samochodów ciężarowych składa się z czterech naw obsługowo-naprawczych, o długości całkowitej 32 m każda. W jednej z nich znajduje się nowoczesna linia diagnostyczna. Bogato wyposażony magazyn części zamiennych zajmuje blisko 200 m2. Przestronne place manewrowe i parkingi znajdujące się na terenie centrum serwisowego w Będzieszynie zapewniają bezkolizyjną organizację ruchu.

Nowy punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego posiada bardzo dogodną lokalizację - znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy i wjazdu na autostradę A1.

Uroczysta inauguracja działalności punktu Volvo Group Truck Center w Będzieszynie i obecność na niej wielu gości, stały się również dobrą okazja do uroczystego przekazania przez Redakcję „Polskiego Trakera" medalu dla pojazdu Volvo FH - zwycięzcy w tegorocznym plebiscycie magazynu o tytuł „Ciężarówki Roku w Polsce". Nagrodę z rąk Aleksandra Głusia - redaktora naczelnego miesięcznika oraz Grzegorza Ramzy - sekretarza redakcji, odebrała Małgorzata Kulis.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Aleksandra Zielińska,
Marketing & PR Manager,
tel. +48 693 601 215,
e-mail: aleksandra.zielinska@volvo.com