Trucks

Nowy dwumarkowy serwis Volvo Trucks i Renault Trucks w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej

W połowie maja br., firma Autosfera Sp. z o.o., uruchomiła nowy, autoryzowany dwumarkowy punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej. Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko- serwisowy Volvo Trucks i Renault Trucks, zlokalizowany w Białej Podlaskiej, przy ul. Solidarnosci 19. Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu na mapie sieci dealersko- serwisowej Volvo Group Trucks Sales Poland miała miejsce w dniu 20 czerwca 2015.
Volvo trucks

 Inwestycja firmy Autosfera w pełni wpisuje się w strategię Volvo Group Trucks Sales w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej,  w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz pojazdów ciężarowych Renault Trucks.

Dwumarkowy punkt serwisowy w Styrzyńcu to jeden z dwóch autoryzowanych punktów serwisowych Volvo Trucks i Renault Trucks jakie obecnie prowadzone są przez firmę Autosfera. Drugi, należący do firmy punkt zlokalizowany jest w Białej Podlaskiej, przy ulicy Sidorskiej 117c.

Obiekt w Styrzyńcu to zupełnie nowy budynek o powierzchni zabudowy 1 700  m2, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.

Budynek położony jest na działce o powierzchni 20 000 m2, z czego ok. 10 000 m2 zajmują utwardzone parkingi dla pojazdów ciężarowych, natomiast ok. 8 000 m2 przeznaczono na tereny zielone, gdzie, między innymi, zbudowano zewnętrzną siłownię dla kierowców. W budynku znajduje się również pokój wypoczynkowy i bar dla kierowców.

W części warsztatowej punktu serwisowego w Styrzyńcu, 660 m2 zajmuje hala napraw  z 3 przejazdowymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi o długości 30 m  i  1 stanowiskiem nie przejazdowym.  Na terenie obiektu znajduje się również rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych.

Nowy punkt serwisowy w Styrzyńcu, w chwili obecnej, zatrudnia 20 pracowników, w tym 11 mechaników, świadcząc pełną gamę usług serwisowych dla samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz pojazdów Renault Trucks.

Na terenie obiektu znajdują się również przeniesione z ul. Solidarności 19 punkty sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks, prowadzone przez Volvo Group Trucks Sales, Poland. 

Nowa inwestycja firmy Autosfera mieści również ekologiczną myjnię dla samochodów ciężarowych oraz okręgową stację kontroli pojazdów, która jest wyposażona w ścieżkę diagnostyczną MAHA.

Klienci dwumarkowego punktu serwisowego w Styrzyńcu z pewnością docenią też jego bardzo dogodną lokalizację - obiekt usytuowany jest przy międzynarodowej trasie E30.

Uroczysta inauguracja nowego obiektu na mapie sieci serwisowej Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce, odbyła się w dniu 20 czerwca br., z udziałem wielu zgromadzonych z tej okazji gości, wśród których znaleźli się Klienci firmy, partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele lokalnych władz i mediów.

Cieszymy się bardzo, że dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z firmą Autosfera, możemy zaoferować Klientom tak profesjonalny obiekt na mapie sieci Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce - powiedziała Małgorzata Kulis, Vice President, Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market. - Jestem przekonana, że ten nowoczesny, doskonale wyposażony i spełniający najwyższe standardy Volvo punkt serwisowy, jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na ścianie wschodniej, będzie trwałym i solidnym wsparciem dla działalności transportowej wszystkich Klientów korzystających z jego szerokiej oferty produktów i usług na najwyższym poziomie, dodała.

Dane teleadresowe nowego punktu:

Autosfera Sp. z o.o.
ul. Sadowa 2, Styrzyniec
21-500 Biała Podlaska

Telefon: +48 83 343 20 20
Telefon 24-godz.: +48 691 102 200

Godziny otwarcia:
pn: 07.00 - 19.00
wt-pt: 07.00 - 21.00
sb: 07.00 - 15.00

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Renata Stefańska, Menedżer ds. PR, Volvo Group Trucks Sales,
Baltic Sea Market,
e-mail:renata.stefanska@volvo.com;
tel. +48 601 33 44 38