Trucks

Reality Road: przedstawiamy teledysk do piosenki Mapei pt. „Million Ways to Live”

W cieszącym się dużą popularnością, wyprodukowanym przez Volvo Trucks cyklu filmowym „Reality Road” można zobaczyć kulisy powstawania teledysku do nowego singla Mapei pt. „Million Ways to Live”. Sam teledysk ma swoją premierę właśnie dziś.
Volvo trucks

 Od trzech tygodni widzowie „Reality Road" mogą obserwować, jak wokalistka Mapei, reżyser wideoklipu Liza Minou Morberg i kierowca Jens Karlsson podróżują po Europie, nagrywając teledysk do nowej piosenki Mapei zatytułowanej „Million Ways to Live".

Moim zamysłem było zaakcentowanie przekazu wolności, będącego istotą piosenki Mapei. Tego, że po prostu wystarczy spakować walizkę i wyruszyć w podróż. Mam nadzieję, że po obejrzeniu teledysku widzowie zostaną zainspirowani, by zrobić to samo: ruszyć w drogę, dobrze się bawić i cieszyć się chwilą - mówi Liza Minou Morberg, reżyser wideoklipu.

Piosenka została napisana specjalnie z myślą o tej dziewięciodniowej wyprawie.

Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. O tym też opowiada „Million Ways to Live" - o wolności podróżowania, jaką daje droga. To piosenka idealnie pasująca do podróży samochodem - mówi Mapei.

Cykl filmowy „Reality Road" jest częścią kampanii Volvo Trucks, za pomocą której firma promuje siłę swojej oferty usług. Serial zadebiutował 11 czerwca i składa się ośmiu odcinków. Z kolei piosenka „Million Ways to Live" promuje najnowszy album Mapei, który ukaże się jesienią 2015 r.

Obejrzyj teledysk do piosenki Mapei pt. „Million Ways to Live"

Zobacz kulisy powstawania wideoklipu

Obejrzyj wszystkie odcinki „Reality Road"

Pobierz zdjęcia

Pobierz więcej zdjęć z Reality Road_Bank Zdjęć Volvo Trucks

Fakty, Mapei

Mapei zadebiutowała na międzynarodowej scenie muzycznej w 2007 r. piosenką „Video Vixens". W roku 2014 ukazał się jej pierwszy album studyjny pt. „Hey Hey", zawierający m.in. utwory „Don't Wait" i „Change". Mapei urodziła się w 1983 r., w amerykańskim stanie Rhode Island. W wieku dziesięciu lat przybyła do Szwecji i od tego czasu dzieli swoje życie między Sztokholmem i Stanami Zjednoczonymi.

Fakty, Liza Minou Morberg

Liza Minou Morberg jest szwedzkim reżyserem, absolwentką wydziału produkcji filmowej USC School of Cinematic Art w Los Angeles. Swój pierwszy długometrażowy film nakręciła w 2014 r. Obraz nosi tytuł „Ensam Tillsammans" ('Wyobcowani') i jest adresowany do młodzieżowej widowni. Wcześniej reżyserowała filmy krótkometrażowe, reklamy i teledyski.

Fakty, „Reality Road"

Serial filmowy Volvo Trucks pt. „Reality Road" składa się z ośmiu odcinków, publikowanych na kanale Volvo Trucks na portalu YouTube. Powstał w celu pokazania siły oferty usług Volvo Trucks i równocześnie stworzenia telewizyjnego widowiska, które przyciągnie szeroką widownię.W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Aleksandra Zielińska, Marketing & PR Manager,
tel. +48 693 601 215,
e-mail: aleksandra.zielinska@volvo.com