Trucks

Samochód ciężarowy Volvo w jednym z najbardziej wymagający testów w historii

Dzięki produkcjom, takim jak „The Epic Split” i „The Hamster Stunt”, cykl filmowy Volvo Trucks „Live Test” zyskał ogólnoświatowy rozgłos. 3 grudnia br. opublikowany zostanie najnowszy film z tego cyklu, przedstawiający Volvo FMX poddawane jednemu z najtrudniejszych testów, jaki dotychczas przeprowadzono.
Volvo FMX

 Nowy film Volvo Trucks z cyklu „Live Test" (‘Test na żywo') wystawia budowlane Volvo FMX na najcięższą próbę. Volvo Trucks przyznaje, że to najbardziej niebezpieczna próba w całej historii filmów z cyklu „Live Test".

W ostatnim roku wprowadziliśmy w Volvo FMX szereg nowych funkcji, dzięki którym pojazd ten stał się jeszcze bardziej bezkonkurencyjny pod względem wytrzymałości i własności trakcyjnych. Aby unaocznić wszystkim, ile rzeczywiście pojazd ten może wytrzymać, poddaliśmy go najbardziej wymagającemu testowi, jaki tylko mogliśmy sobie wyobrazić - mówi Ingela Nordenhav, dyrektor ds. globalnego marketingu i komunikacji w Volvo Trucks.

Nowy test będzie można oglądać na kanale Volvo Trucks na portalu YouTube począwszy od 3 grudnia.

Cykl „Live Test" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie m.in. dzięki wcześniejszym filmom, takim jak „The Epic Split" i „The Hamster Stunt".  Wszystkie te filmy przedstawiają testy samochodów ciężarowych Volvo, przeprowadzane w wyjątkowo spektakularny sposób.

Cykl „Live Test"

  •  „Look who's driving" jest siódmym filmem wyprodukowanym przez Volvo Trucks w cyklu „Live Test", zapoczątkowanym w 2012 r. przez „The Ballerina Stunt". Kolejnymi produkcjami w tej serii były m.in. głośne produkcje „The Hook", „The Hamster Stunt" i „The Epic Split".
  • Ideą „Live Test" jest prezentowanie cech samochodów ciężarowych Volvo poprzez poddawanie je spektakularnym próbom.
  • Filmy z cyklu „Live Test" odnotowały ponad 100 milionów wyświetleń na portalu YouTube i zostały polecone w Internecie 8 milionów razy.

Obejrzyj zwiastun nowego filmu z cyklu „Live Test": https://www.youtube.com/watch?v=WL92Ob2Wh7s

Łącze do zdjęć o wysokiej rozdzielczości: http://images.volvotrucks.com/latelogin.jspx?recordsWithCatalogName=Volvo+Trucks:26547,Volvo+Trucks:26546

Obejrzyj wcześniejsze testy na żywo:https://www.youtube.com/playlist?list=PLKFJ3tQvdojTHq0Zw0PUYtDTjGqi93bPe

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Renata Stefańska, Menedżer ds. PR, Volvo Trucks, Polska,
tel. +48 601 33 44 38,
e-mail: renata.stefanska@volvo.com