Trucks

Pierwsze Volvo FH z limitowanej serii na 20-lecie Volvo Trucks w Polsce już jeżdżą po naszych drogach

W tym roku świętujemy jubileusz dwudziestolecia Volvo Trucks w Polsce. Aby w szczególny sposób uczcić to wydarzenie Volvo Group Trucks Poland przygotowało specjalną limitowaną serię ciągników siodłowych Volvo FH. Pojazdy noszące numery 1 i 2 już zostały odebrane przez klienta.
Volvo FH

 

Już 8 maja 2014 pierwsze dwa egzemplarze wyjątkowych Volvo FH z limitowanej serii przygotowanej na 20-lecie Volvo Trucks w Polsce zostały przekazane ich szczęśliwemu użytkownikowi, firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Soboń" S.J. z Łopuszna. Uroczystość miała miejsce w siedzibie Volvo Truck Center w podkieleckich Nowinach.

„ Nasza firma specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie ładunków sypkich luzem. Zakup dwóch jubileuszowych ciągników Volvo FH jest dla naszej firmy wydarzeniem podwójnie doniosłym. Są to pierwsze fabrycznie nowe ciężarówki jakie znalazły w naszej flocie, a do tego są nimi wyjątkowe maszyny szczycące się indywidualnymi numerami 1 i 2, nadanymi w ramach specjalnej limitowanej serii jubileuszowej", powiedział Krzysztof Soboń, współwłaściciel firmy „Soboń".

Klient zdecydował się na zamówienie ciągników siodłowych w układzie 4x2 wyposażonych w ekonomiczne silniki o mocy 460 KM, współpracujące ze skrzyniami I-Shift. Wysoki komfort pracy i wypoczynku zapewniają kabiny w standardzie Globetrotter.  

Specjalnie przygotowane ciągniki siodłowe Volvo FH ze specjalnej limitowanej serii jubileuszowej są dostępne w konfiguracji 4x2 lub 6x2. Wszystkie pojazdy posiadają unikatowy emblemat zawierający kolejny indywidualny numer, specjalne oklejenie kabiny oraz elementy wyposażenia wnętrza z logo upamiętniającym 20-lecie Volvo Trucks w Polsce.

Oferta promocyjna zawiera także najbardziej zaawansowany pakiet usług serwisowych - Nowy Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo, który zawiera obietnicę 100% dyspozycyjności, a tym samym gwarantuje przewidywalność kosztów eksploatacji i pewność realizacji zadań transportowych.

Pula ciągników siodłowych w wersji jubileuszowej jest ograniczona, więc warto się pospieszyć, aby dołączyć do elitarnego grona użytkowników tych wyjątkowych maszyn.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:
Aleksandra Zielińska, Marketing & PR Manager,
tel. +48 693 601 215, +48 22 3834 558,
e-mail: aleksandra.zielinska@volvo.com