Trucks

Mistrzyni świata w arm wrestlingu przedstawia nową kolekcję ubrań Volvo Trucks

Volvo Trucks stworzyło nową kolekcję ubrań inspirowaną nowym modelem samochodu ciężarowego do ciężkich zadań budowlanych – Volvo FMX. Kolekcja ubrań jest również częścią zapoczątkowanej właśnie współpracy między Volvo Trucks i dziwięciokrotną Mistrzynią Świata w arm wrestlingu – siłowaniu na rękę - Heidi Andersson.
Volvo Trucks

"Nasza najnowsza kolekcja ubrań inspirowana jest nowym Volvo FMX - jednym z najwytrzymalszych budowlanych samochodów ciężarowych świata, o niewobrażalnej sile, wytrzymałości i konstrukcji technicznej najwyższej, światowej klasy. Wszystkie te cechy uosabia również Heidi Andersson" mówi Åsa Theleen, Brand & Marketing Communications Manager for Merchandise w Volvo Trucks.

Premiera na wystawie Comtrans w Moskwie

Nowa kolekcja nazwana"Volvo Trucks Driver Gear - FMX" jest dostępna na internetowej stronie sklepu Volvo Trucks począwszy od dnia 9 września, a pierwsza publiczna prezentacja ma miejsce podczas wystawy pojazdów użytkowych Comtrans w Moskwie w dniach 9-14 września, gdzie obecna jest też sama Heidi Andersson. Volvo FMX jest jednym z głównych punktów wystawy w Moskwie. Samochód, po raz pierwszy zaprezentowany wiosną tego roku, stworzony został specjalnie do realizacji najcięższych zadań budowlanych.

Wskazówki treningowe  Heidi Andersson

Jedną z części wspólnego projektu Heidi Andersson i Volvo Trucks było opracowanie specjalnego programu treningowego.

"Wiemy doskonale, iż wielu kierowców samochodów ciężarowych ma problem ze znalezieniem odpowiedniego czasu i miejsca na ćwiczenia fizyczne. Dlatego wraz z Heidi pracujemy nad stworzeniem prostego zestawu treningowego, który ułatwi aktywność fizyczną każdego dnia wszystkim zainteresowanym" wyjaśnia Åsa Theleen.

Link YouTube do wskazówek treningowych Heidi Andersson
http://youtu.be/aJQMCtEEF5s

9 wrzesień, 2013

Heidi Andersson - fakty

Heidi Andersson

Dziewięciokrotna mistrzyni świata w arm wrestlingu - siłowaniu na rękę.

Wiek: 33 lata.

Miejsce urodzenia: Ensamheten, Szwecja.

Waga/wzrost: 65 kg/170 cm.

Osiągnięcia: 
ziewięciokrotna złota medalistka Mistrzostw Świata, pięciokrotna srebrna i trzykrotna brązowa. Podwójna srebrna medalistka Mistrzostw Europy.  

Kilka faktów o arm wrestling - siłowaniu na rękę

Pierwsze zawody zorganizowane zostały w 1952 roku w Kaliforni. Pierwsze Mistrzostwa Świata odbyły się w roku 1992 i od tego czsu odbywają się corocznie. W trakcie zawodów, uczestnicy kładą łokcie na stole i chwytają swoje dłonie. Pierwsza osoba która położy dłoń przeciwnika na stole wygrywa. Uczestnicy rywalizują w różnych kategoriach wagowych. Kobiety mierzą się z kobietami, a mężczyźni z mężczyznami.

Link do sklepu internetowego: www.store.volvotrucks.com/fmx 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Ida Mattsson, Volvo Trucks Media Relations, 

Phone:  +46 31 323 63 42, 

e-mail: ida.mattsson@volvo.com