Trucks

Volvo Group Trucks inauguruje działalność nowego punktu serwisu i sprzedaży w Ostrołęce

25 października br. uroczyście przecięto symboliczną wstegę ogłaszając oficjalne otwarcie kolejnego punktu serwisu i sprzedaży Volvo Group Trucks, tym razem w Ostrołęce.
Punkt sprzedaży i serwisu Volvo Group Trucks w Ostrołęce

Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale Klientów działających w tej części kraju, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście: przede wszystkim Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

„Jest to już 32 autoryzowany punkt serwisowy Volvo Trucks w Polsce. Otwierając kolejne obiekty, podążamy za potrzebami naszych klientów, aby ułatwić Państwu dostęp do szerokiej gamy produktów i usług Volvo, a tym samym usprawnić obsługę serwisową pojazdów ciężarowych i poprzez te działania maksymalizować ich dyspozycyjność dla Państwa biznesu", powiedziała podczas inauguracji Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Group Trucks Poland.

„Nowy punkt wpisuje się w strategię Volvo Group Trucks dotyczącą rozwoju sieci dealersko-serwisowej w ramach Rynku Europy Centralno-Wschodniej, poprzez swoje korzystne położenie na istotnym europejskim szlaku komunikacyjnym, łączącym północno - wschodnią Europę z kierunkami zachodnim i południowym", powiedział Piotr Szarek, Dyrektor Ds. Obsługi Posprzedażnej Rynku Europy Centralno-Wschodniej Volvo Group Trucks.

W Polsce działa obecnie 12 punktów w pełni zarządzanych przez Volvo oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Ostrołęce znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Od 1 listopada br. punkt w Ostrołęce jest punktem Volvo Group Truck Center, czyli serwisem obsługującym samochody ciężarowe obu marek wchodzących w skład Volvo Group Trucks: Volvo i Renault.

Serwis Volvo Group Truck Center w Ostrołęce zajmuje powierzchnię 720 m2, na które składają się dwa przejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa. Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Dane teleadresowe nowego punktu:
Volvo Group Truck Center
ul. Ostrowska 11 J
07-410 Ostrołęka

Telefon: +48 29 765 05 70; +48 29 765 05 71 
Faks: +48 29 765 05 79
Tel. 24-godz.: +48 659 201 903

Godziny otwarcia:
pn - pt: 08.00 - 19.00
sb: 07.00 - 15.00

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Aleksandra Zielińska,
Marketing & PR Manager,
tel. +48 693 601 215,
+48 22 3834 558,
e-mail: aleksandra.zielinska@volvo.com
 

Galeria