Trucks

Inauguracja nowego autoryzowanego serwisu Volvo Trucks.

Z początkiem maja br., sieć dealersko-serwisowa Volvo Trucks w Polsce powiększyła się o kolejny punkt, zlokalizowany w miejscowości Karski koło Ostrowa Wielkopolskiego. Właścicielem punktu jest Nijhof Wassink Sp. z o.o., agent handlowy i autoryzowany serwis Volvo Trucks & Bus.
Karski serwis

Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale Klientów działających w tej części Wielkopolski, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo. Oficjalna inauguracja działalności obiektu miała miejsce w piątek, 21 czerwca 2013.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Nijhof Wassink Sp. z o.o. oraz Volvo uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

„Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Karskach, Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona", powiedział podczas inauguracji Andrzej Dziedzicki, Dyrektor ds. Sprzedaży Volvo Truck Center Polska.

„Wielkopolska to obszar, gdzie swoją działalność prowadzi wielu naszych Klientów, dlatego cieszymy się bardzo, że dzięki nowemu oddziałowi Nijhof Wassink możemy być ze swoją ofertą jeszcze bliżej nich, zapewniając im szybki i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów i usług a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu" powiedział Krzysztof Sobierajski, Dyrektor ds.Sprzedaży i serwisu Nijhof Wassink Sp. z o.o.

Obiekt w Karskach to jeden z pięciu oddziałów Nijhof Wassink Sp. z o.o., agenta handlowego i autoryzowanego serwisu Volvo Trucks & Bus.

W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W oddziale Nijhof Wassink w Karskach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Nowy punkt posiada dogodną lokalizację w miejscowości Karski koło Ostrowa Wielkopolskiego, przy drodze numer 25, w odległości ok. 1 km od węzła „Ostrów Wielkopolski" drogi S11.

Poniżej znajdują się dane teleadresowe nowego punktu:

NIJHOF-WASSINK Sp. z o.o.
Oddział Karski
Autoryzowany Dealer Volvo Trucks
ul. Polna 1
63-410 Karski k/Ostrowa Wielkopolskiego
tel:  +48 24 35 70 510
fax: +48 24 35 70 501

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z: 

Aleksandra Zielińska, Marketing & PR Manager,
tel. +48 693 601 215, +48 22 3834 558,
e-mail: aleksandra.zielinska@volvo.com