Trucks

Inauguracja punktu Volvo Truck Center w Kielcach

Druga połowa ubiegłego roku była okresem szczególnie intensywnego rozwoju sieci dealersko-serwisowej Volvo Trucks w Polsce w odniesieniu do własnej, w pełni zarządzanej przez Volvo sieci Volvo Truck Center. W okresie od sierpnia do grudnia 2012r. uruchomione zostały cztery nowe punkty Volvo Truck Center. W miniony piątek, 08 lutego odbyła się uroczysta inauguracja działalności punktu Volvo Truck Center w Kielcach, który świadczy swoje usługi już od sierpnia ub. roku.
Volvo Trucks

 

Punkt Volvo Truck Center w Kielcach powstał z myślą o dużym potencjale działających w rejonie Kielc Klientów, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej gamy produktów i usług Volvo.

Nowy punkt serwisowy Volvo Trucks w Kielcach oferuje Klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości usług, świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

„Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Kielcach, zrobiliśmy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, zarówno pozycja, jak i oferta Volvo Trucks w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona", powiedział podczas inauguracji Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Rynku Europy Centralno-Wschodniej w Volvo Group Trucks.

„Kielce i ich okolice to obszar, gdzie swoją działalność prowadzi wielu naszych Klientów, dlatego cieszymy się bardzo, że dzięki nowemu punktowi Volvo Truck Center możemy być ze swoją ofertą jeszcze bliżej nich, zapewniając im szybki i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów i usług i tym samym przyczyniać się do ich sukcesu" powiedziała Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Truck Center Polska.

Punkt w Kielcach to jeden z dwunastu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce oraz jeden z czterech takich punktów uruchomionych w ubiegłym roku - pozostałe trzy nowe punkty Volvo Truck Center zlokalizowane są w Suwałkach, Ostrołęce i Białej Podlaskiej.

Obok dwunastu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 19 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 31 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Volvo Truck Center w Kielcach znajduje się również jeden z 22 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Nowy punkt Volvo Truck Center posiada dogodną lokalizację w miejscowości Sitkówka Nowiny - na południowy zachód od Kielc, w odległości około 1 km od drogi 762, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S7.

Poniżej znajdują się dane teleadresowe nowego punktu:

Volvo Truck Center

Ul. Zakładowa 1

26-052 Sitkówka Nowiny k/ Kielc

Tel. (serwis): +48 41 301 41 40

Tel. 24-godz.: +48 695 206 571

Tel. (sprzedaż pojazdów): + 48 41 301 41 44

Nowy punkt Volvo w Kielcach jest również nowym oddziałem firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:
Renata Stefańska,
tel. +48 601 33 44 38,
e-mail: renata.stefanska@volvo.com