Trucks

Volvo transmituje światową premierę w internecie

W związku z oficjalnym wprowadzeniem na rynek nowej serii Volvo FH – najlepiej sprzedającego się modelu samochodu ciężarowego w historii firmy - co nastąpi 5 września br., Volvo Trucks przygotowało ogromny projekt medialny. Premierowy pokaz będzie transmitowany na żywo w internecie, dzięki czemu każdy zyska szansę wczesnego zapoznania się z nowym pojazdem.

- Za sprawą nowoczesnej technologii i równoległych prezentacji w wielu krajach, każdy będzie mógł uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu.  O ile nam wiadomo, nikt wcześniej nie zrealizował podobnego projektu - mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Truck Corporation.

Bezpośredni udział w uroczystej gali weźmie 2000 osób zgromadzonych w Scandinavium Arena, w Göteborgu. Kolejne 4000 gości zaszczyci swoją obecnością równoległe prezentacje w Madrycie, Birmingham, Paryżu, Rotterdamie i Brukseli.  Przekaz na żywo będzie dostępny w miejscach wszystkich tych wydarzeń, a także w internecie, na stronie startowej www.volvotrucks.pl/fh.   

Ważne nowości dla nowoczesnych firm transportowych

Odsłonięcie nastąpi o godzinie 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET).  Wtedy to po raz pierwszy, po pięciu latach intensywnej pracy, nowa seria Volvo FH zostanie pokazana publicznie.  Nowy samochód ciężarowy, stanowiący konstrukcyjne rozwinięcie najpopularniejszego modelu Volvo Trucks, Volvo FH, posiada wiele nowych cech.  Jedną z najważniejszych nowości są znacznie doskonalsze właściwości jezdne.

Zobacz pokaz przedpremierowy już dziś

Dla tych, którzy naprawdę chcą zobaczyć nowy samochód ciężarowy, lecz nie chcą czekać dłużej, przygotowaliśmy coś specjalnego:  film pt. „Wyczyn Baleriny", nakręcony w celu pokazania właściwości jezdnych nowego Volvo FH, w którym można dostrzec kształty nowego pojazdu - już dziś. Film jest dostępny na stronie www.volvotrucks.pl/fh,  a ponieważ 16 sierpnia został udostępniony także na portalu YouTube, obejrzało go już ponad pięć milionów osób.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:
Lennart Pilskog,
Volvo Trucks Global Brand,
phone +46 70 3183422,
e-mail: lennart.pilskog@volvo.com

Per Nilsson,
Volvo Trucks Global Brand,
phone +46 31 3233349,
e-mail: per.nilsson.pr@volvo.com

Renata Stefańska,
PR Region CEE,
tel. +48 22 383 45 59,
e-mail: renata.stefanska@volvo.com