Trucks

Volvo Trucks udostępnia podręczniki kierowcy w wersji elektronicznej

Wraz z każdym samochodem ciężarowym Volvo Klient otrzymuje podręcznik kierowcy o treści indywidualnie dostosowanej do specyfikacji konkretnego pojazdu. Obecnie podręcznik taki można również pobrać bezpłatnie ze strony internetowej.
Stefan-Borjesson

- Elektroniczny podręcznik kierowcy w biurowym komputerze jest wygodnym uzupełnieniem wersji drukowanej, przechowywanej w pojeździe. Umożliwia szybkie oraz łatwe odszukanie potrzebnych informacji - mówi Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców w Volvo Tucks.

Elektroniczna kopia w dowolnym języku

Elektroniczny podręcznik kierowcy może być pomocny zarówno dla posiadacza pojazdu, jak i dealera, np. w sytuacji, gdy pojazd zmienia właściciela. W przypadku zagubienia podręcznika drukowanego, można korzystać z jego wersji elektronicznej do czasu dostawy nowego egzemplarza. A jeżeli właściciel pojazdu potrzebuje  podręcznika w innym niż wersja oryginalna języku, to także nie stanowi to problemu.

- Elektroniczny podręcznik kierowcy można zamówić bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej Volvo Trucks, wpisując do odpowiedniego formularza numer podwozia, oznaczenie modelu, dane kontaktowe i wymaganą wersję językową. Po otrzymaniu tych informacji wysyłamy e-mail z łączem umożliwiającym pobranie podręcznika w formacie PDF. I to wszystko - mówi Stefan Börjesson.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.volvotrucks.com/trucks/poland-market/pl-pl/trucks/handbook-online/pages/handbook-online.aspx

Opis do zdjęcia:

T2012_1017: Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Marie Vassiliadis,
Volvo Trucks Global Brand,
tel.: +46 31 322 41 27,
e-mail: marie.vassiliadis@volvo.com 

Renata Stefańska,
PR region CEE,
tel. +48 22 383 4559,
e-mail: renata.stefanska@volvo.com