Trucks

Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”

Już po raz drugi, Volvo Polska, O/Samochody Ciężarowe, we współpracy z miesięcznikiem TRAILER Magazine uruchomiło konkurs na najpiękniejszy samochód ciężarowy Volvo w Polsce. Ogłoszenie wyników konkursu, nastąpi podczas VIII Zlotu Master Truck w Opolu w lipcu br.

Zapoczątkowany w ubiegłym roku konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce" spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony firm transportowych i entuzjastów  samochodów ciężarowych, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o jego ponownej, tegorocznej edycji.

Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane pojazdy ciężarowe Volvo należące do polskich przewoźników. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie pojazdu oraz informacje o pojeździe i jego właścicielu, należy przesyłać na adres fabas@fabas.pl w terminie do dnia 25 maja br.

Dla zwycięzców konkursu, oprócz pucharów dla trzech najpiękniejszych samochodów ciężarowych Volvo, przewidzano atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z regulaminem konkursu, osoby chcące oddac swój głos na wybrany przez siebie pojazd mogą to uczynić na dwa sposoby: na stronach: www.worldtrucker.com/pl lub http://www.trailer.pl/, przy czym głosować można tylko na jeden samochód ciężarowy. Głosowanie trwa do końca czerwca 2012r., a na głosujących w konkursie czekają atrakcyjne upominki z kolekcji Volvo, Worldtrucker i TRAILER Magazine.  

Więcej informacji dotyczących konkursu, w tym jego szczegółowy regulamin znajduje się na stronach: http://www.volvotrucks.pl/ i http://www.trailer.pl/.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Renata Stefańska,
PR Region CEE,
tel. 22 383 45 59,
e-mail: renata.stefanska@volvo.com