Trucks

Upewnij się, że Ci to odpowiada

WSZYSTKO SIĘ LICZY

Czego oczekujesz od pracy na stanowisku technika? Nie znając Cię jeszcze, uważamy, że docenisz pracę z zaawansowaną technologią, która pomaga Ci w rozwoju osobistym. Że cieszy Cię z reprezentowania marki, której czołowe w branży innowacje będą napawać Cię dumą. I że będziesz mieć szansę na budowanie własnej kariery. Nie wspominając już o przynależności do zespołu fantastycznych współpracowników. Jeśli jesteś jak my i uważasz, że to wszystko się liczy, to Volvo Trucks jest miejscem dla Ciebie. Złóż podanie o pracę jako technik, aby nie przegapić tej szansy. 

Poznaj Rezę ze Szwecji

Jest prawdziwym pionierem z jasnymi ambicjami w życiu: czynić postępy poprzez naukę. Poszukiwać środowisk i firmy, w której może się rozwijać. Jak najlepiej wykorzystać swoją pasję.

Imię i nazwisko: Reza Ibrahimi
 

Wiek: 21 lat
 

Rodzina: matka i rodzeństwo
 

Miejsce zamieszkania: Lund, Szwecja
 

Pracuje jako: technik w salonie Volvo Trucks w Malmö w Szwecji
 

Zainteresowania: piłka nożna, podróże
 

Pasje zawodowe: zaawansowana technologia, rozwiązywanie problemów, rozwój

Poznaj Daniela z Niemiec

Jest fanatykiem motoryzacji zafascynowany szybkością i wydajnością. Jest także człowiekiem rodzinnym, biorącym na siebie odpowiedzialność i planującym przyszłość.

Imię i nazwisko: Daniel Fröhlich
 

Wiek: 30 lat
 

Rodzina: żona i córka
 

Miejsce zamieszkania: Bergheim, Niemcy
 

Pracuje jako: technik w salonie Volvo Trucks we Frechen w Niemczech
 

Zainteresowania: motocykle, życie rodzinne
 

Pasje zawodowe: technologia silników, zrównoważony rozwój, rozwój

Poznaj Richiego z Wielkiej Brytanii

To towarzyski facet realizujący swój plan. Dokonuje świadomych wyborów, aby się rozwijać i gotowy do pracy, by realizować zamierzenia. Bez utraty kontaktu ze starymi przyjaciółmi.

Imię i nazwisko: Richie Barlow
 

Wiek: 24 lata
 

Rodzina: rodzice, siostra i jej rodzina
 

Miejsce zamieszkania: Southampton
 

Pracuje jako: technik u jednego z dealerów Volvo Trucks w Londynie, w Wielkiej Brytanii
 

Zainteresowania: kolarstwo górskie, spotkania się z przyjaciółmi
 

Pasje zawodowe: pojazdy o wysokich osiągach, praca zespołowa, rozwój

Poznaj Ladislava ze Słowacji

To człowiek rodzinny z jasnymi priorytetami. Zbudowanie domu dla rodziny i kariera, która pozwala mu pracować z najnowocześniejszymi technologiami. Zawsze dążący do poprawy.

Imię i nazwisko: Ladislav Pliška
 

Wiek: 36 lat
 

Rodzina: żona, syn i córka
 

Miejsce zamieszkania: Žiar nad Hronom
 

Pracuje jako: technik w Volvo Truck Center w mieście Zvolen na Słowacji
 

Zainteresowania: życie rodzinne, pracę nad nowym domem
 

Pasje zawodowe: telematyka, diagnostyka, rozwój

Witamy w Volvo Trucks – poznaj wszystko, co się liczy

Wiemy, że poważnie podchodzisz do swojej kariery. My również. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj się na wszystko, co się liczy.

Dołącz do liderów branży 

Volvo Trucks jest jednym z największych na świecie producentów samochodów ciężarowych dużej ładowność i od dziesięcioleci jesteśmy liderem rozwoju branży transportowej dzięki naszym przełomowym innowacjom. Razem z osiągniemy jeszcze więcej. 

 

Pracuj nad najbardziej zaawansowanymi technologicznie samochodami ciężarowymi 

Samochody ciężarowe Volvo słyną z wyjątkowej jakości i niezrównanych osiągów. Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj wiedzę z pierwszej ręki na temat technologii, która sprawi, że jutrzejsze rozwiązania transportowe będą jeszcze bardziej bezpieczne, czyste i wydajne. 

 

Pracuj w nowoczesnym warsztacie 

Warsztaty w sieci dealerów Volvo Trucks są zaprojektowane z myślą o pracujących w nich ludziach. Tutaj będziesz pracować z najnowszymi rozwiązaniami analitycznymi, narzędziami i urządzeniami. Naszą ambicją jest zapewnienie najbardziej profesjonalnego i miłego środowiska pracy w branży. 

 

Buduj karierę w oparciu o rozwój 

Jedyną stałą rzeczą w Volvo Trucks jest rozwój. Pracując dla nas, będziesz mieć możliwość uczestniczenia w naszym programie ciągłego szkolenia. A raczej oczekujemy, że będziesz w nim uczestniczyć. Ponieważ nasz rozwój zależy od Twojego. 

Wybierz uczciwą ofertę 

W Volvo Trucks wierzymy w kompetencje i zaangażowanie. Wiemy również, że zadowoleni pracownicy osiągają lepsze wyniki, dlatego oferujemy konkurencyjne wynagrodzenia, a także bogate pakiety świadczeń, które zabezpieczają i wzbogacają Twoje życie. 

 

Ciesz się doskonałą równowagą między pracą a życiem prywatnym 

Rozumiemy, że w twoim życiu jest coś więcej niż praca. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić warunki pracy, które można pogodzić z życiem rodzinne i zapewniają zdrowy tryb życia. Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju obejmuje nie tylko nasze pojazdy. 

 

Rozwijaj się dzięki postępowym wartościom  

Zależy nam na Twoim czynnym zaangażowaniu w sprawy naszej firmy, dlatego intensywnie pracujemy nad stworzeniem środowiska, które będzie Cię sprzyjać Twojemu przyczynianiu się do sukcesu firmy. Chcemy, aby Twój głos został słuchany, a Twoje pomysły miały znaczenie. W Volvo Trucks szacunek dla wszystkich jest oczywistością. 

 

Dołącz do fantastycznego zespołu 

W Volvo Trucks połączysz siły z niezwykłymi ludźmi z różnych środowisk. Wspólnie wykorzystacie swoje umiejętności i doświadczenia do realizacji zadań. Dzieląc się motywującymi wyzwaniami z fantastyczną społecznością. 

Dowody rozwoju motoryzacji

Volvo dało światu trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, kabinę bezpieczeństwa i niezrównaną skrzynię biegów I-Shift. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii stymulujemy rozwój branży transportowej.

Urodzone w Szwecji

Volvo Trucks wywodzi się z północy, gdzie klimat jest trudny i przetrwanie wymaga determinacji i ciężkiej pracy.

Dowiedz się więcej od ludzi, którzy są dobrze poinformowani.


Nasi dealerzy wiedzą wszystko o naszej firmie i naszych kluczowych wartościach. Dlaczego by nie złożyć im wizyty?