Żadnych dróg na skróty, żadnych niespodzianek: zawsze rzetelna usługa

Obsługa serwisowa na najwyższym poziomie

Nikt nie potrafi serwisować Twojego samochodu ciężarowego Volvo tak jak my. Współpracując z nami wiesz, że obsługa serwisowa jest prowadzona właściwie. Żadnych dróg na skróty. Żadnych niespodzianek. Nasi mechanicy są ekspertami. Mają do swojej dyspozycji komplet oprzyrządowania, dokumentacji technicznej i systemów diagnostycznych. I stosują tylko Oryginalne Części Volvo. Z Volvo wiesz, że Twój samochód ciężarowy – i firma – otrzymują serwis, na jaki zasługują.

Dowiedz się więcej o Oryginalnych Częściach Volvo
Zapobiega, by drobne nieprawidłowości nie przekształciły się w kosztowne problemy.

Obsługa zapobiegawcza

Obsługa zapobiegawcza to najlepszy sposób na unikanie nieplanowanych przestojów. Podczas przeglądu okresowego wymieniamy oleje i wykonujemy cały szereg czynności regulacyjnych i kontrolnych w celu usunięcia drobnych nieprawidłowości, zanim przekształcą się one w poważniejsze, kosztowne problemy.

Więcej o Kontraktach Serwisowych Volvo
W porozumieniu z Tobą opracowujemy harmonogram serwisowy dostosowany do Twoich potrzeb

Twój indywidualny harmonogram

Wierzymy w sens nie tylko samej obsługi zapobiegawczej, ale także jej dostosowania do specyfiki Twojego samochodu ciężarowego lub działalności. Wejdź w swój bezpłatny harmonogram serwisowy. Krótkie konsultacje to wszystko, co potrzebne do opracowania idealnego zakresu obsługi technicznej i zaplanowania jej harmonogramu tak, by dokładnie odpowiadał Twoim potrzebom. Z góry znasz terminy wizyt pojazdu w serwisie i wszelkie koszty z tym związane.

VT

Oryginalna oferta

Odwiedź swojego dealera Volvo Trucks, by dowiedzieć się więcej o Oryginalnych Usługach Serwisowych Volvo i ich znaczeniu dla Twojej działalności.

Znajdź dealera