Obsługa serwisowa – o jeden krok dalej

Kalendarz Serwisowy Volvo FMX: dostosowany do Twojej działalności

Twój indywidualny plan

Z bezpłatnym Kalendarzem Serwisowym Volvo odwiedzasz stację obsługi w dogodnym dla siebie czasie – obsługa zapobiegawcza jest dokładnie zaplanowana i dostosowana do Twojej działalności. A gdy już znajdziesz się w stacji obsługi, korzystasz z Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo świadczonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych mechaników, stosujących tylko Oryginalne Części Volvo.

Serwis na sposób Volvo
Kontrakty, które pomagają w utrzymaniu Twojego Volvo FMX w doskonałym stanie technicznym

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo

Nasz Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo służy utrzymaniu Twojego Volvo FMX w doskonałym stanie technicznym. Obejmuje obsługę zapobiegawczą, a jego koszty są z góry określone – co ułatwia Ci zarządzanie i kontrolę nad kosztami. Zwiększa dyspozycyjność pojazdu i zmniejsza całkowite koszty jego eksploatacji.

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo
Przycisk VAS On-Call łączy Cię bezpośrednio z personelem serwisowym

Volvo Action Service On-Call – wystarczy nacisnąć przycisk

Zostałeś uziemiony? Naciśnij znajdujący się w kabinie przycisk VAS On-Call, by połączyć się z operatorem centrum pomocy. Operator już będzie znał Twoją dokładną lokalizację, numer podwozia pojazdu i kody usterek, które to informacje przekaże mechanikowi. Odpręż się. Pomoc już nadchodzi i ani się obejrzysz, jak znowu będziesz w drodze.

Więcej o Volvo Action Service
Pod kontrolą menedżera floty.

Z Dynafleet zapanujesz nad wszystkim

Usługa Dynafleet Stan Pojazdu udostępnia menedżerowi floty sygnały ostrzegawcze pojawiające się w zestawach wskaźników Twoich samochodów ciężarowych. Ułatwia planowanie obsługi zapobiegawczej i zwiększa dyspozycyjność.

I-Shift: bezpieczna, oszczędzająca Twój czas skrzynia biegów

Skrzynia biegów oszczędzająca czas

I-Shift zapewnia doskonałe właściwości jezdne, ale korzyści na tym się nie kończą. Płynność zmiany biegów zmniejsza także naprężenia w układzie napędowym i oponach oraz zwiększa trwałość sprzęgła. Okres między wymianami oleju wydłużyliśmy do 450 000 km. Udoskonaliliśmy również diagnostykę wg wskazówek. Wybierz I-Shift dla swojego Volvo FMX, by spędzać mniej czasu w stacji obsługi, zaś więcej w pracy.

Zobacz, co jeszcze potrafi I-Shift
Spód Volvo FMX jest chroniony przed uszkodzeniem

Wszystkie części pod ochroną

Podczas jazdy w trudnym terenie zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia jakiegoś podzespołu w podwoziu pojazdu. A właściwie – istniało. Tylne zawieszenie pneumatyczne GRAS-G2 zapewnia Volvo FMX aż 300 mm prześwitu. Wszystkie żywotne podzespoły – w tym hamulce – umieściliśmy powyżej tylnej osi, a spód silnika osłoniliśmy stalową płytą o grubości 3 mm. Tak więc, tylko naprawdę pokaźnych rozmiarów przeszkoda jest w stanie odesłać Cię do warsztatu.

Poznaj podwozie
Wytrzymały, łatwy w naprawie zderzak zwiększa dyspozycyjność samochodu ciężarowego

Dolny pas przedni podwozia – nie do zatrzymania

Przód Volvo FMX sprzyja osiąganiu większej dyspozycyjności. Pokryty warstwą propylenu stalowy zderzak zachowuje swój kształt po kontakcie z przeszkodą. Nieosłonięte śruby szczędzą Ci wizyty w stacji obsługi, ponieważ dzięki nim sam możesz łatwo wymienić uszkodzone sekcje zderzaka i panele zewnętrzne.

Jeżeli ugrzęźniesz, po prostu zaczep linę holowniczą do żeliwnego haka i po chwili inny pojazd wybawi Cię z opresji. Nawet uszkodzenie reflektorów nie jest takie proste – są umieszczone wysoko i wyposażone w wymienne osłony: szosowe lub terenowe.

Spójrz na przód
Znajdź dealera

Czas na większą dyspozycyjność?

Twój dealer Volvo Trucks zaprezentuje Ci każdą cechę Volvo FMX sprzyjającą dyspozycyjności. Odwiedź go lub zadzwoń.

Znajdź dealera