Aktywny układ kierowniczy zmniejsza zmęczenie – biorąc na siebie ciężar trudnych warunków jazdy

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Do przodu. Skręt. Do tyłu. Skręt. Gdyby tylko manewrowanie na placu budowy było takie proste. Gdy warunki są trudne i brakuje miejsca, szyja, plecy i barki odczuwają cały ciężar. A raczej odczuwały. Z Aktywnym Układem Kierowniczym Volvo wstrząsy są tłumione, zanim dotrą do Twoich mięśni. A przy tym możesz kierować dosłownie jednym palcem – Twój wysiłek jest mniejszy nawet o 85%.

Wydajność kierowcy
Skrzynia biegów I-Shift jest dobrze dostosowana do trudnego terenu

I-Shift – najbardziej inteligentna skrzynia biegów na świecie

Łatwa w użyciu, niezawodna i wysoce efektywna – I-Shift to nasza najpopularniejsza skrzynia biegów. Pozbawia trudny teren elementu trudności, ułatwia manewrowanie, zmniejsza ryzyko ugrzęźnięcia i oszczędza do 5% paliwa.

W naszej ofercie pojawiła się także wzmocniona skrzynia biegów I-Shift, zmodernizowana z myślą i najtrudniejszych zastosowaniach. I Jest dostępna dla wszystkich konfiguracji osi, w tym także pojazdów z przednią osią napędową.

Przejdź na I-Shift
Dynafleet w czasie rzeczywistym dostarcza informacji o Twoich samochodach ciężarowych, sprzyjając rentowności

Dynafleet – zwiększ swoją wydajność

Lokalizacje, ładunki i poziomy. Czas pracy kierowców. Raporty dotyczące emisji spalin. Zużycie paliwa. System Dynafleet dostarcza danych o każdym Twoim samochodzie ciężarowym w czasie rzeczywistym – pomagając Ci zwiększać wydajność i podejmować słuszniejsze decyzje.

Poznaj Dynafleet
Naucz się, jak do maksimum wykorzystywać Volvo FMX w transporcie budowlanym

Podszlifuj swoje umiejętności

Transport budowlany to specjalistyczna praca i posiadanie właściwych umiejętności może diametralnie poprawić sytuację. Nasze szkolenie „Kierowanie pojazdem budowlanym” – wchodzące w zakres szerszego programu szkolenia kierowców Volvo Trucks – podniesie Twoją technikę jazdy w terenie do zupełnie nowego poziomu. Pomoże Ci w maksymalnym wykorzystaniu potencjału Twojego samochodu ciężarowego i osiąganiu maksymalnej efektywności. Sprawi, że wzrośnie Twoja wydajność.

Szkolenie „Kierowanie pojazdem budowlanym”
Przemyślane podwozie sprzyja wydajności

Przemyślane podwozie

Czy podwozie może zwiększyć wydajność Twojej pracy? To – tak. Tylne zawieszenie pneumatyczne GRAS-G2 oferuje bezkonkurencyjne 300 mm prześwitu, a przeprojektowany spód podwozia jest tak dobrze chroniony, że spowolnić Cię mogą jedynie największe głazy. Lepsze własności trakcyjne i mniejsze wstrząsy pozwalają pracować szybciej i bardziej komfortowo, z wydajnością większą średnio nawet o 10 km/h.

Poznaj podwozie
Większa ładowność oznacza oszczędność pieniędzy

Dodatkowy ładunek

Jednym z najskuteczniejszych sposobów poprawy wydajności jest zwiększenie ładowności pojazdu. Zwiększyliśmy zatem nośność przedniego zawieszenia, z 18 do 20 ton. A jeżeli chcesz transportować najcięższe ładunki, możesz otrzymać pojazd pięcioosiowy bezpośrednio z fabryki – co zaoszczędzi Ci czasu i kosztów doposażenia.

Dowiedz się więcej o pojazdach pięcioosiowych
Oryginalne Części Volvo gwarantują trwałość samochodu i pozwalają pracować wydajniej

Wydajne części

Oryginalne Części Volvo utrzymują pierwotną jakość Twojego samochodu ciężarowego. Zapewniają niezawodność, większą sprawność i wydajność pracy. A nasza sieć stacji obsługi w 140 krajach, wsparta nowoczesnymi systemami logistycznymi, gwarantuje terminowe dostawy – potrzebna część jest zawsze łatwo dostępna.

Poznaj Oryginalne Części Volvo
Znajdź dealera

Pracuj z maksymalną wydajnością

Zadzwoń lub odwiedź swojego dealera Volvo Trucks, który pomoże Ci do maksimum wykorzystać każdy kilometr przebiegu pojazdu.

Znajdź dealera