Kolor Volvo FMX

Nie jest całkowicie czarne. Jest kruczoczarne

Specjalnie z myślą o wnętrzu kabiny Volvo FMX skomponowaliśmy wyrafinowany czarno-brązowy kolor. I nazwaliśmy go Raven – kruk. Jest bardziej plamoodporny, dzięki czemu idealnie nadaje się na plac budowy.

Zestaw wskaźników w Volvo FMX

Informacje na pierwszy rzut oka

Zestaw wskaźników pokazuje najważniejsze informacje w centrum i bliżej kierowcy, zaś rzadziej używane elementy sterujące są umieszczone nieco dalej. Przełączniki przenośne umożliwiają kierowcy wybór funkcji, jakie chce mieć blisko kierownicy.

Funkcje w Volvo FMX

Funkcje pod palcami

Kilka funkcji zostało przeniesionych z dźwigni do przycisków na kole kierownicy. Przyciski te są połączone w logiczne grupy funkcyjne i łatwo wyczuwalne pod palcami.

Duża ilość miejsca w schowkach

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy

Przestronne schowki z przodu, z tyłu, pod leżanką i na zewnątrz mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. Suszarka elektryczna, mocowana na górnej leżance lub ścianie kabiny, umożliwia szybkie wysuszenie ubrań, ręczników lub butów.

Wiele spośród nowych schowków ułatwia przechowywanie np. dokumentów. U góry deski rozdzielczej ukształtowano schowek o kształcie kuwety, doskonały na drobiazgi. Jest miejsce na długopisy, telefon, a także złącze USB. Pomyślano nawet o składanym uchwycie na butelkę.

Koło kierownicy  w Volvo FMX

Doskonałe koło kierownicy

Koło kierownicy może być łatwo regulowane i pozostawia dużo miejsca na kolana. Jego ergonomiczny kształt charakteryzują liczne miejsca chwytu – wystarczy, by komfortowo spędzić cały dzień. A jeżeli zależy Ci na odrobinie dodatkowego luksusu, możesz je mieć w wersji z pokryciem skórzanym.

Nowy fotel kierowcy

Wysokiej klasy fotel

Fotel kierowcy oferuje doskonałe podparcie, dużo miejsca na nogi i szerokie możliwości regulacji – całkowity zakres wzdłużnej regulacji położenia wynosi 20 cm, a regulacji pionowej – 10 cm. Masz do wyboru cztery rodzaje tapicerki i możesz siedzieć bardziej komfortowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Obszerna dolna leżanka

Dobry sposób na sen

Nie gódź się na gorszy sen tylko dlatego, że spędzasz noc w kabinie. Dolna leżanka ma szerokość 70 cm, a jej materac o grubości 16 cm, ze sprężynami kieszeniowymi, jest dostępny w trzech różnych poziomach twardości. Oświetleniem wnętrza, budzikiem, ogrzewaniem parkingowym, systemem audio, szybami bocznymi, wywietrznikiem dachowym oraz zamkami drzwi możesz sterować bez wychodzenia z łóżka.

System informacji w Volvo FMX

System informacji i rozrywki

Łatwy w użyciu system nawigacyjny, system Dynafleet, sprawniejsza komunikacja i wysokiej jakości dźwięk. Opracowany przez Volvo Trucks zintegrowany system informacji i rozrywki łączy ze sobą wszystkie te funkcje i udostępnia je za pośrednictwem pojedynczego interfejsu – wyświetlacza dotykowego o przekątnej 7 cali. Możesz sterować dotykowo, za pomocą poleceń głosowych lub przycisków na kole kierownicy.

Zdefiniuj na nowo swój poziom komfortu w kabinie.

Volvo FMX, systemy łatwe w użyciu

Łatwy w użyciu

Prostsze korzystanie z usług i rozrywki. Poczuj te korzyści: bardziej przyjemna i bezpieczniejsza jazda, łatwiejsze odnajdywanie drogi i sprawniejsze zarządzanie flotą.

System ten łączy w sobie systemy: audio, Dynafleet i nawigacyjny.

Integracja funkcji informacyjnych i rozrywkowych pozwala na łatwe z nich korzystanie. Wystarczy dotknąć ekranu, nacisnąć przycisk na kole kierownicy lub wydać polecenie głosowe. Jak wolisz.

Panorama wnętrza 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację wnętrza kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

VT

Wejdź do środka, zakochaj się

Aby umówić się na pokaz kabiny Volvo FMX, skontaktuj się ze swoim dealerem Volvo Trucks, który z radością Cię oprowadzi.

Znajdź dealera