Potentat budowlany

Wytrzymałe, solidne i naprawdę mocne.

Volvo FMX to najbardziej wytrzymały samochód ciężarowy, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. I na taki wygląda. Dolny pas przedni podwozia jest solidny i niezwykle wytrzymały. Jest również przemyślany. Zastosowaliśmy materiały odporne na brutalne traktowanie, a panele zewnętrzne możesz wymieniać samodzielnie. Tym samym spędzasz mniej czasu w stacji obsługi, zaś więcej w pracy.

Wnętrze kabiny FMX z wyeksponowanym kołem kierownicy

Nic Cię nie rozprasza. Wszystko pomaga Ci w wykonaniu zadania. Takie właśnie jest wnętrze kabiny Volvo FMX. Gładkie linie, inteligentne oprzyrządowanie i znakomity fotel. Jest również mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy. No i praktycznie plamoodporny kolor Raven.

Volvo FMX na drodze, widok z boku

Oszczędne z natury

Zoptymalizowany silnik. Automatyczny system kontroli trakcji. Podwozie sprzyjające oszczędzaniu paliwa. Inteligentna skrzynia biegów. Ekonomika paliwowa jest wrodzoną cechą Volvo FMX.

Ile możesz zaoszczędzić?
Zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i odporności

Czysta krzepa

Większe. Mocniejsza. Wytrzymalsze. Volvo FMX to najbardziej wytrzymały samochód ciężarowy, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy.

Dowiedz się, jak wytrzymałe jest Volvo FMX
Większa dyspozycyjność: samochód ciężarowy, który intensywnie pracuje

Dyspozycyjność – temu się poświęcamy

Przestoje zjadają Twój zysk. Dlatego wszystko, co ma związek z Volvo FMX, powstało po to, by utrzymywać je na swoim miejscu – na placu budowy.

Jak to robimy
Zbudowane z myślą o mobilności: Volvo FMX podczas pracy

Wyjątkowe własności trakcyjne

Automatyczny System Kontroli Trakcji. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo. Witamy w nowej epoce mobilności budowlanego samochodu ciężarowego.

Zapewnienie mobilności
Cechy Volvo FMX, które zwiększają wydajność

Jak można zwiększyć wydajność kierowcy?

Zaprojektować podwozie na trudne warunki. Zapewnić właściwości jezdne sprzyjające komfortowi kierowcy. I pomagać kierowcom w doskonaleniu ich umiejętności jazdy w terenie.

Osiągaj większą wydajność
VT

Podejdź bliżej do Volvo FMX

Zadaj pytanie. Znajdź część. Zarezerwuj wizytę w serwisie. Skonfiguruj swój idealny samochód ciężarowy. Zrobisz to u swojego dealera Volvo Trucks.

Znajdź dealera