Volvo FM: obietnica 100% dyspozycyjności, jeżeli wybierzesz Złoty Kontrakt Serwisowy

100% dyspozycyjności – gwarantowane

Najwyższej klasy pojazd, najwyższej jakości podzespoły, serwis na najwyższym poziomie i rozległa sieć serwisowa. Dodaj do tego interfejs telematyczny i Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo, a uzyskasz gwarancję 100% dyspozycyjności. Oznacza to, że Twój pojazd będzie dostępny zawsze, gdy go będziesz potrzebować. A gdyby stało się inaczej, otrzymasz od nas pojazd zastępczy lub rekompensatę finansową.

Zwiększ swoją dyspozycyjność
telematics

INTERFEJS TELEMATYCZNY – TWÓJ POKŁADOWY MECHANIK

Ta inteligentna technologia umożliwia stacji obsługi monitorowanie parametrów silnika, przebiegu pojazdu i zużycia paliwa. Ponadto, mechanicy mają dostęp do kodów usterek i danych o stanie kluczowych podzespołów (klocków hamulcowych, sprzęgła, akumulatora itp.). Dzięki temu maleje liczba nieplanowanych przestojów, a stacja obsługi może dobrze się przygotować na Twoje przybycie, tak abyś mógł jak najszybciej powrócić na drogę.

Volvo Action Service: wystarczy nacisnąć przycisk

Volvo Action Service On-Call – wystarczy nacisnąć przycisk

Nieplanowany przestój na odludziu? Naciśnij przycisk VAS On-Call, by automatycznie połączyć się z operatorem mówiącym w Twoim języku ojczystym (narodowość jest rozpoznawana poprzez kartę kierowcy znajdującą się w tachografie). Operator już będzie znał Twoją dokładną lokalizację, numer podwozia pojazdu i kody usterek, które to informacje przekaże mechanikowi. Tobie pozostaje tylko czekać na pomoc, która jest już w drodze.

Naciśnij przycisk VAS
Volvo FM z nowatorskim elementem bezpieczeństwa

Mniej wypadków. Większa dyspozycyjność

Mamy obsesję na punkcie bezpieczeństwa. Jest ono zakodowane w naszym DNA. Jest również podstawowym kryterium przy projektowaniu każdego samochodu ciężarowego Volvo. Im mniej wypadków doświadczasz, tym więcej czasu Twój pojazd (i kierowca) spędza w drodze. Volvo FM jest chronione przez nowatorskie systemy, zwiększające bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i innych użytkowników drogi.

Elementy systemu bezpieczeństwa ratujące życie
Znajdź dealera

Zależy Ci na 100% dyspozycyjności?

Twój dealer Volvo Trucks wie dokładnie jak tego dokonać. Odwiedź go lub zadzwoń.

Znajdź dealera