Aktywny Układ Kierowniczy Volvo odciąża szyję, plecy i barki kierowcy – nawet 85%

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Zrewolucjonizował sposób prowadzenia pojazdu. Absolutna stabilność przy dużych prędkościach. Kierowanie bez wysiłku przy małej prędkości. Idealna precyzja podczas cofania. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo zwiększa siłę wspomagania nawet o 85%, znacznie odciążając szyję, plecy i barki kierowcy.

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo
Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

I-Shift – najbardziej inteligentna skrzynia biegów na świecie

Łatwa w użyciu, niezawodna i wysoce efektywna – skrzynia biegów I-Shift odmieniła oblicze transportu. Kierowcy ją uwielbiają za brak pedału sprzęgła w kabinie, konieczności mocowania się z dźwignią zmiany biegów oraz precyzję wyboru i włączania biegów. A ponieważ I-Shift potrafi zaoszczędzić do 5% paliwa, lubią ją także operatorzy transportu.

Przejdź na I-Shift
Nowe Volvo FM oznacza większą ładowność

Wiele samochodów ciężarowych przybrało na wadze. Ale nie ten. Nam udało się „odchudzić” Volvo FM o 75 kg – bez żadnych kompromisów, gdyż optymalizacja ta uwzględniała zastosowanie każdego samochodu ciężarowego.

W przypadku pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej dochodzącej do 18 t, wskutek efektu dźwigni, każdy dodatkowy kilogram masy własnej ciągnika siodłowego oznacza o trzy kilogramy mniejszą ładowność. Oznacza to, że utrata masy przez Volvo FM przyniosła zysk w postaci wzrostu ładowności – o dodatkowe 225 kg. Pracuj wydajniej. I osiągaj większą rentowność.

Idealne otoczenie kierowcy w nowym Volvo FM

Idealne środowisko – do pracy i wypoczynku

Od chwili wejścia do kabiny Volvo FM (po nisko położonych stopniach) po moment zakończenia pracy, wszystko z czym masz do czynienia zostało zaprojektowane z myślą o jak największej wydajności pracy i Twoim dobrym samopoczuciu pod koniec dnia.

Rozejrzyj się po wnętrzu kabiny
Dynafleet pomaga zwiększać wydajność

Dynafleet – zwiększ swoją wydajność

Lokalizacje, ładunki i poziomy. Czas pracy kierowców. Raporty dotyczące emisji spalin. Zużycie paliwa. System Dynafleet dostarcza danych o każdym Twoim samochodzie ciężarowym w czasie rzeczywistym – pomagając Ci w zwiększać wydajność i podejmować słuszniejsze decyzje.

Poznaj Dynafleet
Znajdź dealera

Osiągaj większą wydajność

Porozmawiaj ze swoim dealerem Volvo Trucks. który pomoże Ci do maksimum wykorzystać każdy kilometr przebiegu pojazdu.

Znajdź dealera