Obejrzyj film, by dowiedzieć się więcej o interfejsie telematycznym

Podstawą jest interfejs telematyczny

Pozwól stacji obsługi nadzorować stan Twojego samochodu ciężarowego – zdalnie

Skuteczniejsze planowanie obsługi serwisowej

Dzięki Złotemu Kontraktowi Serwisowemu Volvo obsługa serwisowa nie pogarsza dyspozycyjności. Za pośrednictwem interfejsu telematycznego stacja obsługi ma zdalny dostęp do informacji, takich jak parametry silnika, przebieg pojazdu, zużycie paliwa i stan najważniejszych podzespołów, podczas gdy Ty jesteś w drodze. Oznacza to, że Twój pojazd nie zostanie wezwany na przegląd, dopóki nie będzie to rzeczywiście konieczne.  Co więcej, jesteś ostrzegany o potencjalnych problemach, które mogą uniemożliwić Ci jazdę, a kiedy stawisz się w stacji obsługi, wszystko będzie gotowe na Twoje przybycie

Funkcjonalności Online: zdalny dostęp do mechaników

Obsługa okresowa, gdziekolwiek akurat się znajdujesz

Niektóre czynności nie wymagają pojawienia się w stacji obsługi. Korzystając z Funkcjonalności Online, mechanik może zdalnie połączyć się z Twoim samochodem ciężarowym, aby skalibrować odczyt zużycia paliwa, pojemność zbiornika paliwa (gdy zamontujesz dodatkowe zbiorniki) czy preferowany limit prędkości. Nawet aktywacji wskaźnika obciążenia osi można dokonać na odległość. Wystarczy się zatrzymać na kilka minut i pozwolić, by wirtualny mechanik wykonał swoją pracę.

Pojedynczy przycisk VAS zapewnia bezpośredni kontakt z odpowiednią pomocą drogową

Wyjątkowa pomoc drogowa

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo zawiera usługę Volvo Action Service On Call. Wystarczy, że naciśniesz przycisk VAS w swojej kabinie, a połączysz się z operatorem mówiącym w Twoim języku ojczystym. Operator zdalnie ustali Twoją pozycję i odczyta kody usterek. Wkrótce potem na pomoc wysłany zostanie pojazd serwisowy wraz z odpowiednim mechanikiem, narzędziami i częściami zamiennymi. Bez marnowania czasu i zasobów.

Co świadczy o wyjątkowości Action Service Europe
Znajdź dealera

Wyrusz w drogę. I nie zatrzymuj się

Skontaktuj się ze swoim dealerem Volvo Trucks i dowiedz się, jak możesz osiągnąć 100% dyspozycyjności.

Znajdź dealera