Niska kabina wcale nie oznacza gorszego komfortu kierowcy.

1,39 m do wykorzystania

Jeżeli transportujesz samochody osobowe, potrzebujesz niskiego samochodu ciężarowego. Ponieważ często centymetry decydują o możliwości załadowania dodatkowego pojazdu. Kabina sypialna z obniżonym dachem w nowym Volvo FM jest niższa niż dotychczas – mierzy zaledwie 2,61 m (w pojeździe odpowiedniej specyfikacji). Oznacza to, że aż 1,39 m pozostaje dostępne dla ładunku, przy uwzględnieniu obowiązującego w Europie limitu wysokości pojazdu wynoszącego 4 m.

Na dachu nie ma żadnych anten

Pusty dach

Jeżeli zamierzasz wykorzystać zalety niskiej kabiny, nic nie może znajdować się na jej dachu. Dlatego w Volvo FM można przenieść wszystkie anteny – w takim przypadku antena WLAN trafia do schowka nad przednią szybą, antena telefonu jest montowana na desce rozdzielczej, zaś anteny radia FM, radia CB i systemu Dynafleet są mocowane do bocznych ścian kabiny.

Wejdź do niskiej kabiny FM

Hop do środka i z powrotem

Gdy codziennie przez cały dzień musisz wchodzić i wychodzić z kabiny, powinno to być łatwe. W Volvo FM z podwoziem X-Low stopień wejściowy znajduje się zaledwie 26 cm nad ziemią (zależnie od rozmiaru i marki opon). Drzwi otwierają się o pełne 90 stopni, a uchwyty wydatnie ułatwiają zajęcie miejsca za kierownicą.

Wymiary kabiny FM z obniżonym dachem

Dodawanie

A.  Kabina
B. Rama
C. Zawieszenie
D. Opony 355/50 (pojazd załadowany)

Znajdź dealera

Zniż się

Jeżeli potrzebujesz kabiny sypialnej z obniżonym dachem, zadzwoń lub odwiedź swojego dealera Volvo Trucks, który zaprezentuje Ci odpowiednie rozwiązanie.

Znajdź dealera