To przyjazny, bezpieczny i wydajny samochód ciężarowy

Jonas Sandström

Projektant elementów zewnętrznych, Volvo Trucks

Volvo FM dla transportu regionalnego i miejskiego

Miejski styl

Jest mocne. Aerodynamiczne. I stworzone na otwartą drogę. Ale Volvo FM czuje się jak w domu także na ulicach miast. Ma nieco mniej asertywny wygląd niż niektórzy jego krewni tej samej marki. Jest także niższe. Dzięki temu piesi, rowerzyści i kierowcy samochodów osobowych łatwiej mogą nawiązać kontakt wzrokowy z kierowcą Volvo FM. A to z kolei oznacza bardziej pomyślny – i bezpieczniejszy – przebieg każdego kursu. 

Aerodynamiczne linie nowego Volvo FM

Członek rodziny

Przemyślany od nowa. Narysowany od nowa. Ukształtowany od nowa. I bardziej „rodzinny” niż kiedykolwiek. Ze swoimi aerodynamicznymi liniami i reflektorami głównymi w kształcie litery „V”, Volvo FM jest bez wątpienia członkiem rodziny Volvo. Jednocześnie zachowało cechy, dzięki którym poprzedni model zyskał tak dużą popularność. A sądząc po śmiałej, nowej kracie wlotu powietrza, zyskało także nieco więcej charakteru.

Nowe Volvo FM, podwozie samochodu ciężarowego z zabudową furgonową

Kabina sypialna z obniżonym dachem

Potrzebujesz więcej przestrzeni ładunkowej? Wykorzystaj wolne miejsce nad kabiną sypialną z obniżonym dachem. Posadowiona na podwoziu X-Low, mierzy zaledwie 261,5 cm, licząc od jezdni do dachu, pozostawiając mnóstwo przestrzeni dla ładunków, takich jak samochody osobowe i innych, w których transporcie znaczenie ma wysokość pojazdu.

Więcej o kabinie sypialnej z obniżonym dachem

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor. Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania. Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Znajdź dealera

Powróć do Volvo FM

To najlepszy czas na zapoznanie się z ofertą Volvo FM. Twój dealer Volvo Trucks z bliska zaprezentuje Ci każdą jego cechę.

Znajdź dealera