Volvo FL skomunikowane zdalnie ze stacją obsługi Volvo

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo

Volvo FL jest dostępne wraz ze Złotym Kontraktem Serwisowym. Oznacza to, że kluczowe układy Twojego samochodu ciężarowego są zdalnie monitorowane przez stację obsługi Volvo. W rezultacie, jesteś wzywany do wykonania przeglądu tylko wtedy, gdy Twój samochód ciężarowy rzeczywiście tego potrzebuje. Małe problemy mogą być identyfikowane jeszcze zanim przerodzą się w poważne kłopoty. A ponieważ obsługa techniczna i naprawy są wykonywane w czasie planowego przestoju, samochód ciężarowy spędza mniej czasu w stacji obsługi, zaś więcej w drodze.

Poznaj Kontrakty Serwisowe Volvo
Volvo FL i Volvo Action Service

Volvo Action Service

Potrzebujesz pomocy w drodze? Wystarczy wybrać numer Volvo Action Service, by połączyć się z koordynatorem centrum pomocy. Po chwili odpowiedni mechanik, wraz z odpowiednimi narzędziami, będzie już w drodze – bez względu na porę dnia i miejsce Twojego postoju.

Więcej o Volvo Action Service
Innowacyjne elementy systemu bezpieczeństwa Volvo FL

Mniej wypadków. Większa dyspozycyjność

Mamy obsesję na punkcie bezpieczeństwa. Jest ono zakodowane w naszym DNA. Jest również podstawowym kryterium przy projektowaniu każdego samochodu ciężarowego Volvo. Im mniej wypadków doświadczasz, tym więcej czasu twój pojazd spędza w drodze. Volvo FL jest chronione przez nowatorskie systemy, zwiększające bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i innych użytkowników dróg.

Elementy systemu bezpieczeństwa ratujące życie
VT

Chcesz zwiększyć swoją dyspozycyjność?

Twój dealer Volvo Trucks wie dokładnie jak tego dokonać. Odwiedź go lub zadzwoń.

Znajdź dealera