Nowe ekonomiczne silniki Volvo FL

Miejski silnik

Silnik napędzający Volvo FL został zaprojektowany od podstaw. Ekonomiczny, o szerokiej, płaskiej charakterystyce momentu obrotowego, charakteryzujący się szybkim narastaniem mocy już przy niskiej prędkości obrotowej, zapewnia szybkie reakcje i znakomite właściwości jezdne. Dzięki temu sprawniej możesz poruszać się w środowisku miejskim i dotrzymywać terminów.

Poznaj nasze silniki D5K i D8K
Energooszczędna skrzynia biegów Volvo I-Sync

I-Sync – łatwa w użyciu, wydajna i energooszczędna

Dostępna w Volvo FL zautomatyzowana, 6-biegowa skrzynia biegów I-Sync zawsze wybiera najwłaściwszy bieg. Rezultatem mniejszej liczby zmian biegów jest niższe zużycie paliwa i mniejsza emisja spalin. Ponadto, mniejsze zużycie eksploatacyjne sprzęgła oznacza niższe koszty obsługi technicznej.

Powitaj I-Sync
Jeżeli wykupisz naszą usługę Doradztwo Paliwowe, przydzielimy Ci osobistego doradcę

Doradztwo Paliwowe – zredukuj na zawsze

Osiągaj swoje cele paliwowe. Obserwuj jak maleją, w miarę wzrostu Twojej efektywności. Jeżeli wykupisz naszą usługę Doradztwo Paliwowe, przydzielimy Ci osobistego doradcę. Z pomocą jego regularnych analiz, fachowych porad i bezpośredniego instruktażu natychmiast zaczniesz oszczędzać paliwo – i z roku na rok będziesz oszczędzać go coraz więcej.

Ile może zaoszczędzić dla Ciebie Doradztwo Paliwowe?
Zwiększ ekonomikę paliwową z pomocą Dynafleet i szkolenia kierowców

Odkryj moc drzemiącą w danych

Dynafleet i szkolenie kierowców zastosowane jednocześnie mogą zaoszczędzić dla Ciebie do 7% paliwa.

Dynafleet – monitoruj swoją ekonomikę paliwową

Poznaj nasz inteligentny system zarządzania flotą. W czasie rzeczywistym monitoruj wydajność swoich samochodów ciężarowych i kierowców oraz automatycznie generowane rankingi zużycia paliwa. Następnie porównuj rezultaty, wykrywaj trendy i wdrażaj zmiany sprzyjające oszczędzaniu paliwa.

Poznaj Dynafleet >

Szkolenie kierowców – małe zmiany, duże oszczędności

Nasze szkolenie w zakresie jazdy ekonomicznej pomoże Ci wykorzystać do maksimum każdą kroplę paliwa. Stanowi jedną z części naszego większego programu szkolenia kierowców. Jego istotą jest wypróbowane, systematyczne podejście do utrwalania technik ekonomicznej jazdy w celu osiągnięcia trwałych oszczędności – jest najskuteczniejsze w połączeniu z raportami Dynafleet.

Szkolenie kierowców Volvo >

VT

Zacznij od prawej stopy

Kluczem do ekonomiki paliwowej jest właściwe podejście. Twój dealer Volvo Trucks jest ekspertem w oszczędzaniu paliwa. Dlaczego nie zwrócić się do niego o pomoc?

Znajdź dealera