Volvo FL: pełnoprawny członek rodziny Volvo

Członek rodziny

Łagodne zaokrąglenia i opływowy kształt. Wyraziste linie i elementy graficzne. Charakterystyczne światła w kształcie litery „V. Chociaż Volvo FL jest mniejsze od swoich potężniejszych, długodystansowych braci, ma to samo DNA. Poznaj pełnoprawnego członka rodziny Volvo.

Nowy wygląd Volvo FL

Znak szczególny

Elementem nowego stylu Volvo FL jest klasyczny znak firmowy Volvo, przeniesiony z kraty wlotu powietrza na wyżej położone, bardziej eksponowane miejsce. Zabieg ten spowodował optyczne powiększenie przedniej szyby, dzięki czemu kierowca wydaje się być bliżej ulicy, a pojazd – mniej onieśmielający.  

Aerodynamiczny kształt nowego Volvo FL

Swobodny przepływ

Łagodnie zaokrąglone narożniki kabiny zmniejszają opór powietrza – polepszając właściwości jezdne i ekonomikę paliwową. Wyrazista krata wlotu powietrza z siatką o wzorze plastra miodu przepuszcza więcej powietrza do komory silnika, co usprawnia chłodzenie jednostki napędowej i proces oczyszczania spalin.

Volvo FL 4x4, na trudne drogi

Stosowny wygląd

Specjalnie zaprojektowane ozdobne paski odróżniają Volvo FL 4x4 od jego rodzeństwa z napędem na dwa koła. Komunikują również mechaniczną wytrzymałość pojazdu, dbając, by zawsze wyróżniał się z tłumu.

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

VT

Przykuło Twój wzrok?

Poznaj z bliska styl i istotę Volvo FL, odwiedzając swojego dealera Volvo Trucks.

Znajdź dealera