Dowiedz się więcej o naszym Złotym Kontrakcie Serwisowym dla pojazdów Volvo FH

100% dyspozycyjności – gwarantowane

Najwyższej klasy pojazd, serwis na najwyższym poziomie i rozległa sieć serwisowa. Dodaj do tego interfejs telematyczny i Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo, a uzyskasz gwarancję 100% dyspozycyjności. Oznacza to, że Twój pojazd będzie dostępny zawsze, gdy go będziesz potrzebować. A gdyby stało się inaczej, otrzymasz od nas pojazd zastępczy lub rekompensatę finansową.

Zwiększ swoją dyspozycyjność
Volvo FH16, pokładowy mechanik

INTERFEJS TELEMATYCZNY – TWÓJ POKŁADOWY MECHANIK

Ta inteligentna technologia umożliwia stacji obsługi monitorowanie parametrów silnika, przebiegu pojazdu i zużycia paliwa. Ponadto, mechanicy mają dostęp do kodów usterek i danych o stanie kluczowych podzespołów (klocków hamulcowych, sprzęgła, akumulatora itp.). Dzięki temu maleje liczba nieplanowanych przestojów, a stacja obsługi może dobrze się przygotować na Twoje przybycie, tak abyś mógł jak najszybciej powrócić na drogę.

VAS On-Call – serwis tam, gdzie i kiedy go potrzebujesz

Volvo Action Service On-Call – wystarczy nacisnąć przycisk

Nieplanowany przestój na odludziu? Naciśnij przycisk VAS On-Call, by automatycznie połączyć się z operatorem mówiącym w Twoim języku ojczystym (narodowość jest rozpoznawana poprzez kartę kierowcy znajdującą się w tachografie). Operator już będzie znał Twoją dokładną lokalizację, numer podwozia pojazdu i kody usterek, które to informacje przekaże mechanikowi. Tobie pozostaje tylko czekać na pomoc, która jest już w drodze.

Naciśnij przycisk VAS
Volvo FH16, mniej wypadków

Mniej wypadków. Większa dyspozycyjność

Mamy obsesję na punkcie bezpieczeństwa. Jest ono zakodowane w naszym DNA. Jest również podstawowym kryterium przy projektowaniu każdego samochodu ciężarowego Volvo. Im mniej wypadków doświadczasz, tym więcej czasu twój pojazd (i kierowca) spędza w drodze. FH jest naszym najbezpieczniejszym Volvo. Wszech czasów. Jest pełne nowatorskich systemów, zwiększających bezpieczeństwo pojazdu, kierowcy i innych użytkowników drogi.

Poznaj najbezpieczniejsze Volvo na świecie
Znajdź dealera

Czy „100% dyspozycyjności” brzmi dobrze?

Twój dealer Volvo Trucks wie wszystko o sposobach zwiększania dyspozycyjności. Odwiedź go lub zadzwoń.

Znajdź dealera