Świadectwo kierowcy dotyczące wnętrza kabiny

Hołd dla kierowców samochodów ciężarowych

Każdy podzespół i każdy wyobrażalny fragment przestrzeni zostały skrupulatnie zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie – cokolwiek akurat robisz: prowadzisz, odpoczywasz lub smacznie śpisz na leżance.
Schowki w kabinie Volvo FH

Przestronna kabina

Pionowo poprowadzone przednie słupki kabiny, niski tunel silnika i podniesiony dachu powodują, że kabina jest wyjątkowo przestronna. I rzeczywiście tak jest, nawet w przypadku wysokich kierowców – w przestrzeniu o wysokości 220 cm mogą oni swobodnie przyjąć pozycję wyprostowaną.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy

W tej kabinie zmieścisz naprawdę sporo. Przestronne schowki z przodu, z tyłu, pod leżanką i na zewnątrz mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. W kabinie znajdują się także liczne, pomysłowe schowki na drobne przedmioty.

Większy dom na kołach

Zależy Ci na większej przestrzeni i komforcie? Poznaj przedłużoną kabinę Kabina Globetrotter XXL z leżanką szerszą o 250 mm i dłuższą o 130 mm niż w modelu Kabina Globetrotter XL Bardziej komfortowy Twój dom na kołach już być nie może.

Leżanka w kabinie Volvo FH

Szeroka i komfortowa leżanka

Dolna leżanka zapewnia komfortowy wypoczynek i można ją rozsunąć do szerokości 900 mm (1150 mm w kabinie Globetrotter XXL). Co więcej, można wybrać leżankę z ręcznie lub elektrycznym regulowanym wezgłowiem, podnoszonym o kąt do 55° – doskonała pozycja do odpoczynku, czytania lub oglądania telewizji.

Parkingowy schładzacz kabiny w Volvo FH

Zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny

Wysoka wydajność chłodzenia bez kompromisów pod względem zajmowanego miejsca w kabinie i właściwości aerodynamicznych. I-ParkCool to zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny, który w nocy zapewnia komfortową temperaturę, a w dzień nie zwiększa zużycia paliwa.

 

Dowiedz się więcej o I-ParkCool >

Zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny

Zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny

Wysoka wydajność chłodzenia bez kompromisów pod względem zajmowanego miejsca w kabinie i właściwości aerodynamicznych. I-Park Cool to zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny, który w nocy zapewnia komfortową temperaturę, a w dzień nie zwiększa zużycia paliwa.

Dowiedz się więcej o I-ParkCool
Koło kierownicy Volvo FH16

Funkcjonalne i wygodne koło kierownicy

W pełni regulowane koło kierownicy, wraz z regulowaną w zakresie 20° kolumną kierownicy, zapewnia duży komfort jazdy. Koło kierownicy można z łatwością odchylić do przodu na czas wsiadania lub wysiadania z kabiny, operując dogodnie umiejscowionym pedałem.

Wzorcowy fotel

Fotel kierowcy oferuje największy na rynku zakres regulacji: 24 cm dla ustawienia wzdłużnego i 10 cm dla ustawienia pionowego. Jego kształt zapewnia doskonałe trzymanie boczne i skuteczniejsze podparcie dla osób o wysokim wzroście.

Deska rozdzielcza Volvo FH

Klimatyzacja ECC z czujnikami jakości powietrza

Elektronicznie sterowany układ klimatyzacji, ze starannie zaprojektowanymi otworami nawiewu powietrza, wieloma czujnikami i filtrami, uzdatnia powietrze, zanim wypełni ono Twoje płuca. W rezultacie możesz cieszyć się wyjątkowo czystym powietrzem, skuteczniejszym odmrażaniem szyb i brakiem przeciągów.

System informacji i rozrywki

System informacji i rozrywki

Łatwy w użyciu system nawigacyjny, system Dynafleet, sprawniejsza komunikacja i wysokiej jakości dźwięk. Opracowany przez Volvo Trucks zintegrowany system informacji i rozrywki łączy ze sobą wszystkie te funkcje i udostępnia je za pośrednictwem pojedynczego interfejsu – wyświetlacza dotykowego o przekątnej 7 cali. Możesz sterować dotykowo, za pomocą poleceń głosowych lub przycisków na kole kierownicy.

Zdefiniuj na nowo swój poziom komfortu w kabinie.

Łatwy w użyciu

Łatwy w użyciu

Prostsze korzystanie z usług i rozrywki I poczuj korzyści: bardziej przyjemna i bezpieczniejsza jazda, łatwiejsze odnajdywanie drogi i sprawniejsze zarządzanie flotą.

System ten łączy w sobie systemy: audio, Dynafleet i nawigacyjny.

Integracja funkcji informacyjnych i rozrywkowych pozwala na łatwe z nich korzystanie. Wystarczy dotknąć ekranu, nacisnąć przycisk na kole kierownicy lub wydać polecenie głosowe. Jak wolisz.

wywietrznik dachowy Volvo FH

Bezpieczne okno dachowe

Przyciemniany, szklany wywietrznik dachowy zwiększa wrażenie przestronności i doświetla wnętrze kabiny, pełniąc jednocześnie funkcję wyjścia bezpieczeństwa. Jest wyposażony w roletę przeciwsłoneczną i moskitierę oraz dostępny w wersji ze sterowaniem elektrycznym.

Znajdź dealera

Poczuj się jak w domu

Rozgość się. Wypróbuj fotel. Leżankę. Zajrzyj do wszystkich schowków. Nie uwierzysz, ile tam miejsca,

Znajdź dealera