Projekt ten jest hołdem dla kierowców samochodów ciężarowych z całego świata

Rikard Orell

Dyrektor działu wzornictwa w Volvo Trucks

Film o kabinie Volvo FH

Projektowanie Volvo FH16

Idealne miejsce pracy

Globetrotter został wynaleziony na nowo. Niezrównany komfort we wnętrzu. Bezpieczeństwo na światowym poziomie na zewnątrz. I zachwycający wygląd, który wyróżnia się na drodze

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Znajdź dealera

Zobacz. Dotknij. Wypróbuj

Twój dealer pokaże Ci Volvo FH16 z każdej strony i odpowie na wszelkie pytania dotyczące jego wspaniałego wyglądu i zachwycających cech.

Znajdź dealera