Dobry sen na wyposażeniu

I-Park Cool został specjalnie zaprojektowany. Jest montowany fabrycznie i zintegrowany z układem klimatyzacji w pojeździe.  A gdy w nocy temperatura spada, do akcji włącza się ogrzewanie parkingowe – więc zawsze możesz spać w swojej ulubionej temperaturze aż do rana.

Wydajne chłodzenie

I-Park Cool zapewnia całonocne chłodzenie z maksymalną wydajnością 1000 W. Podczas przerwy w upalny dzień może wiać chłodem z mocą 2500 W przez całą godzinę.

Możliwość przyjęcia pozycji wyprostowanej w kabinie Volvo FH Globetrotter i Globetrotter XL

Zachowaj przestrzeń w kabinie wyłącznie dla siebie

Ostatnie, co chcielibyśmy zrobić z dodatkowym metrem sześciennym przestrzeni w kabinie Volvo FH, to zamontować w nim klimatyzator. Rzecz jasna, nie zrobiliśmy tego. Zintegrowany z układem klimatyzacji, I-Park Cool pozostawia całe wnętrze do Twoje dyspozycji.

Volvo FH16 skute lodem na pustyni

Nie marnuj ani kropli paliwa.

Chociaż montaż klimatyzatora na dachu kabiny jest powszechną praktyką, nie jest to najtańsze rozwiązanie. I-Park Cool jest wbudowany, więc nie pogarsza aerodynamiki pojazdu, przez co nie ma wpływu na zużycie paliwa.

Ciągnik siodłowy Volvo FH z naczepą, parkujący w nocy

Cicha noc

I-Park Cool jest o 20 dB cichszy niż inne klimatyzatory. Oznacza to o 75% mniejsze natężenie fizjologicznie odczuwalnego hałasu, zdrowszy sen i bardziej pogodny poranek.

Znajdź dealera

Pora ochłonąć?

Umów się ze swoim dealerem Volvo Trucks na prezentację I-Park Cool i innych inteligentnych cech Volvo FH.

Znajdź dealera