Volvo FH zapewnia Ci wydajność od 1993 r. A to dopiero początek

Od czasu swojej rynkowej premiery 25 lat temu Volvo FH ustanawia nowe standardy w transporcie drogowym. Szczególnie w obszarach, takich jak wydajność i rentowność Twojej firmy. Aby to uczcić, mamy dla wszystkich Was prezent – obietnicę, że Volvo FH nadal będzie motorem postępu. Oznacza to jeszcze większą dyspozycyjność, nowe, przełomowe podejście do bezpieczeństwa oraz rozwiązania, które przyspieszą wyścig w kierunku zerowej emisji zanieczyszczeń.

Marzenie kierowcy od pierwszego dnia.
To nigdy się nie zmieni

Prawdziwymi bohaterami transportu są kierowcy, a Volvo FH zawsze było pomyślane tak, by zapewniać im bezpieczne, ergonomiczne i komfortowe miejsce pracy. Wiemy, że wprowadzone przez nas innowacje zmieniły życie kierowców na lepsze i że będzie ich więcej. Ponieważ w naszym dążeniach do udoskonalania transportu jeden aspekt zawsze pozostanie bez zmian — to że Volvo FH jest marzeniem kierowcy.

Dwaj mężczyźni siedzący obok siebie

Obietnica Volvo FH składana klientom

Dzięki wysokim osiągom, doskonałym warunkom pracy kierowcy i koncentracji na bezpieczeństwie, Volvo FH napędza Twoją rentowność. Innowacyjność nigdy nie ustaje, a sam pojazd ciągle ewoluuje.

 

Obejrzyj film
Kierowca w swoim Volvo FH

Jak Volvo FH zostało ulubionym wyborem kierowców

Od 25 lat Volvo FH jest preferowane przez kierowców. Taki był pierwotny cel. A ponieważ każda kolejna modernizacja dokonywana była z perspektywy kierowcy, obecnym rezultatem jest samochód ciężarowy będący czymś znacznie więcej, niż tylko miejscem pracy. To styl życia.

Obejrzyj film
Starsza fotografia z fabryki

Historia sukcesu Volvo FH

Innowacyjność nigdy nie ustaje. W 1993 r., wraz z wprowadzeniem na rynek Volvo FH, obraz dróg zmienił się na zawsze. Dwadzieścia pięć lat później Volvo FH nadal przesuwa granice możliwości w transporcie. Ale zanim nastąpił sukces, wykonano wiele ciężkiej pracy i podjęto wiele trudnych decyzji.

Obejrzyj film
Volvo FH przejeżdża przez most

25 sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa na drodze

Bezpieczeństwo zawsze było jedną kluczowych wartości Volvo Trucks. Dzięki surowym, skrupulatnym testom i ciągłemu doskonaleniu, Volvo FH pozostaje jednym z najbezpieczniejszych samochodów ciężarowych na świecie. Obejrzyj te 25 fotografii, by dowiedzieć się więcej o elementach systemu bezpieczeństwa Volvo FH.

Dowiedz się więcej
Volvo FH na tle wysuszonego krajobrazu

25 miejsc, które Volvo FH może nazwać swoim domem

Volvo FH najlepiej funkcjonuje w jednym miejscu: na Ziemi. W deszczu, na wietrze, w słońcu i suszy. Na zatłoczonych drogach i na otwartych przestrzeniach. Spójrz na te 25 miejsc i dowiedz się, jak Volvo FH pokonuje trudności.

Dowiedz się więcej
Volvo FH w swoim inauguracyjnym, czerwonym kolorze

25 razy, kiedy Volvo FH uczyniło świat lepszym

W dniu swojej premiery 25 lat temu Volvo FH było innowacyjne – dokładnie tak samo jest i teraz. Obejrzyj 25 obrazów pokazujących 25 milowych kroków dokonanych przez Volvo FH.

Dowiedz się więcej
Dwoje ludzi obok Volvo FH stojącego w garażu

Transport jako styl życia – razem z Volvo FH

Dla niemieckiej firmy Nord-Spedition ważne jest przyciągnięcie nowych kierowców do branży transportowej. Poznaj Laurę i Benny'ego, dwoje młodych kierowców Nord-Spedition.

Obejrzyj film
Rodzinna fotografia firmy transportowej Nordspedition

Budowa rodzinnego dziedzictwa – z pomocą Volvo FH

Zlokalizowana w północnych Niemczech firma Nord-Spedition odniosła sukces dzięki Volvo FH. Zobacz jak ta rodzinna firma obrała transport za swój styl życia.

Obejrzyj film
Kierowcy kochają Volvo FH

Kierowcy kochają Volvo FH – a Volvo FH kocha kierowców

Volvo Trucks troszczy się o kierowców. A kierowcy kochają Volvo FH. Zobacz wyjątkowy ślub brazylijskiego kierowcy Guilherme’a.

Obejrzyj film
Volvo FH na tle pustynnego i lodowego krajobrazu

Volvo FH – pojazd światowy

Volvo FH jest zoptymalizowane pod kątem Twoje działalności. Bez względu na to, gdzie ją prowadzisz i na czym ona polega. Może to być np. gorąca pustynia w Arabii Saudyjskiej, albo archipelag Svalbard na dalekiej północy. Dowiedz się więcej o korzyściach, jakie Volvo FH zapewnia firmom i jak spełnia potrzeby kierowców w tych warunkach.  

Dowiedz się więcej
Volvo FH na tle krajobrazu Islandii

Volvo FH pomaga ogrzać Islandię

Projekt geotermalny, zapewniający ogrzewanie. Volvo FH jest wykorzystywane do transportu i układania nowych rurociągów.

Dowiedz się więcej
Innowacje Volvo FH

Oto jak ewoluuje Volvo FH

W 2018 r. Volvo FH świętuje pierwsze 25 lat swojego sukcesu. Żeby pozostawać motorem postępu, trzeba zawsze wyprzedzać konkurencję. Oto kilka przykładów jak Volvo Trucks napędza postęp.

Dowiedz się więcej
Edycja Specjalna na 25-lecie Volvo FH w wiejskim krajobrazie

Edycja Specjalna na 25-lecie Volvo FH

Dowiedz się więcej
Znajdź dealera

Dowiedz się wszystkiego o Volvo FH

Chcesz poznać pełny obraz lub wszystkie najdrobniejsze szczegóły, dzięki którym Volvo FH jest tak wyjątkowe? Dealer Volvo Trucks chętnie Ci w tym pomoże – i przedstawi atrakcyjną ofertę.

Znajdź dealera