Od 1993 r. Volvo FH zapewnia Ci rentowność. To dopiero początek

Od premiery Volvo FH ustanawia nowe standardy w branży samochodów ciężarowych. Równie ważne są osiągi i rentowność dla Twojej firmy. Aby uświetnić ten moment, mamy prezent dla wszystkich – obiecujemy, że Volvo FH nadal będzie się rozwijać. To znaczy, że jego dyspozycyjność jeszcze się zwiększy, a nowe, przełomowe koncepcje i rozwiązania przyspieszą osiągnięcie celu – zerowych emisji.

Marzenie kierowcy od pierwszej chwili.
To się nigdy nie zmieni.

Kierowcy samochodów ciężarowych to prawdziwi bohaterowie. Trzeba zapewnić im bezpieczne, ergonomiczne i komfortowe miejsce pracy – taka właśnie jest kabina Volvo FH. Wiemy, że nasze dotychczasowe innowacje zmieniły na lepsze życie kierowców, a możemy ich wprowadzić jeszcze więcej. Dzieje się dlatego, że choć stale doskonalimy samochody ciężarowe, jedno się nie zmienia – Volvo FH to marzenie kierowcy.

Kulisy powstania Volvo FH

Kulisy powstania Volvo FH

Innowacje bez końca. Premiera Volvo FH w 1993 na zawsze zmieniła drogi. 25 lat później Volvo FH nadal zmienia świat samochodów ciężarowych. Jednak ten sukces poprzedzało wiele ciężkiej pracy i trudnych decyzji.

Obejrzyj film
Innowacje Volvo FH

Ciągła ewolucja Volvo FH

W 2018 r. Volvo FH obchodzi 25-lecie swoich sukcesów. Aby rozwijać motoryzację, trzeba zawsze być o krok przed konkurencją. Oto kilka przykładów wkładu Volvo Trucks w rozwój motoryzacji.

Dowiedz się więcej
Volvo FH w czerwonym kolorze z premiery

25 światowych innowacji wprowadzonych przez Volvo FH

Volvo FH było innowacyjne w chwili rynkowej premiery 25 lat temu i takie pozostało do dziś. Obejrzyj zdjęcia, przedstawiające 25 przełomowych momentów w rozwoju Volvo FH.

Dowiedz się więcej
Kierowcy kochają Volvo FH

Kierowcy kochają Volvo FH, a Volvo FH odpłaca im tym samym

Volvo Trucks troszczy się o kierowców. Kierowcy kochają Volvo FH. Obejrzyj niezwykłe wesele Guilherme’a, kierowcy z Brazylii.

Obejrzyj film
Znajdź dealera

Podejdź bliżej

Zadaj pytanie. Znajdź część. Zarezerwuj wizytę w serwisie. Skonfiguruj swój idealny samochód ciężarowy. Zrobisz to u swojego dealera Volvo Trucks.

Znajdź dealera