Volvo FE skomunikowane zdalnie ze stacją obsługi Volvo

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo

Volvo FE jest dostępne wraz ze Złotym Kontraktem Serwisowym. Oznacza to, że kluczowe układy Twojego samochodu ciężarowego są zdalnie monitorowane przez stację obsługi Volvo. W rezultacie, jesteś wzywany do wykonania przeglądu tylko wtedy, gdy Twój samochód ciężarowy rzeczywiście tego potrzebuje. Małe problemy mogą być identyfikowane jeszcze zanim przerodzą się w poważne kłopoty. A ponieważ obsługa techniczna i naprawy są wykonywane w czasie planowego przestoju, samochód ciężarowy spędza mniej czasu w stacji obsługi, zaś więcej w drodze.

Poznaj Kontrakty Serwisowe Volvo
Volvo FE i Volvo Action Service

Volvo Action Service

Nieplanowany przestój na odludziu? Wystarczy wybrać numer Volvo Action Service, by połączyć się z koordynatorem centrum pomocy. Po chwili odpowiedni mechanik, wraz z odpowiednimi narzędziami, będzie już w drodze – bez względu na porę dnia i miejsce Twojego postoju.

Innowacyjny element systemu bezpieczeństwa Volvo FE

Mniej wypadków. Większa dyspozycyjność

Mamy obsesję na punkcie bezpieczeństwa. Jest ono zakodowane w naszym DNA. Jest również podstawowym kryterium przy projektowaniu każdego samochodu ciężarowego Volvo. Im mniej wypadków doświadczasz, tym więcej czasu Twój pojazd spędza w drodze. Volvo FE jest chronione przez nowatorskie systemy, zwiększające bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i innych użytkowników drogi.

Elementy systemu bezpieczeństwa ratujące życie
Znajdź dealera

Chcesz zwiększyć swoją dyspozycyjność?

Twój dealer Volvo Trucks wie dokładnie jak tego dokonać. Odwiedź go lub zadzwoń.

Znajdź dealera