I-Shift zwiększa wydajność

I-Shift – nasza najbardziej inteligenta skrzynia biegów wszech czasów

Łatwa w użyciu, niezawodna i wysoce efektywna – skrzynia biegów I-Shift odmieniła oblicze transportu. Kierowcy ją uwielbiają za brak pedału sprzęgła w kabinie, konieczności mocowania się z dźwignią zmiany biegów oraz precyzję wyboru i włączania biegów. A ponieważ I-Shift potrafi zaoszczędzić do 5% paliwa, lubią ją także operatorzy transportu.

Kabina Volvo FE –zapewnia duży komfort i wydajność.

Idealne środowisko – do pracy i wypoczynku

Od chwili wejścia do kabiny Volvo FE (po zoptymalizowanych stopniach) po moment zakończenia pracy, wszystko z czym masz do czynienia zostało zaprojektowane z myślą o jak największej wydajności pracy i Twoim dobrym samopoczuciu pod koniec dnia.

Rozejrzyj się po wnętrzu kabiny
Volvo FE jest napędzane silnikiem D8K.

Więcej mocy

Moc 350 KM w silniku D8K czyni Volvo FE pojazdem sprawniejszym niż kiedykolwiek. Pozwala kierowcom zdziałać więcej w krótszym czasie. Większy potencjał wydajności.

 

Zobacz dane techniczne układu napędowego
Oś przednia o nośności 9 ton zwiększa ładowność pojazdu.

Dodatkowa tona na osi przedniej

Nowa oś przednia wytrzymuje nacisk 9 ton – o tonę więcej niż dotychczas. Oznacza to większą ładowność lub wszechstronność pojazdu, pozwalającą realizować szerszy wachlarz zadań transportowych. I osiągać jeszcze większą wydajność.

Zobacz dane techniczne podwozia
Dynafleet zwiększa wydajność

Dynafleet – zwiększ swoją wydajność

Lokalizacje, ładunki i poziomy. Czas pracy kierowców. Raporty dotyczące emisji spalin. Zużycie paliwa. System Dynafleet dostarcza danych o każdym Twoim samochodzie ciężarowym w czasie rzeczywistym – pomagając Ci zwiększać wydajność i podejmować słuszniejsze decyzje

Znajdź dealera

Osiągaj większą wydajność

Porozmawiaj ze swoim dealerem Volvo Trucks. On najlepiej wie, w jaki sposób możesz osiągnąć maksymalną wydajność.

Znajdź dealera