Nowe ekonomiczne silniki Volvo FE

Miejski silnik

Silnik napędzający Volvo FE został zaprojektowany od podstaw. Ekonomiczny, o szerokiej, płaskiej charakterystyce momentu obrotowego, charakteryzujący się szybkim narastaniem mocy już przy niskiej prędkości obrotowej, zapewnia szybkie reakcje i znakomite właściwości jezdne. Dzięki temu sprawniej możesz poruszać się w środowisku miejskim i dotrzymywać terminów.

Poznaj nasz silnik D8K
Energooszczędna skrzynia biegów I-Shift

I-Shift – łatwa w użyciu, niezawodna i wysoce energooszczędna

Po raz pierwszy w historii Volvo FE jest dostępne ze skrzynią biegów I-Shift, która zwiększa osiągi i ekonomikę paliwową pojazdu, dostosowując strategię zmiany biegów do jego masy, prędkości i przyspieszenia oraz nachylenia drogi – co skutkuje niższym zużyciem paliwa. Podstawowy pakiet oprogramowania można łatwo dostosować do specyficznych wymagań, poprzez instalację jednego z dwóch pakietów dodatkowych: Distribution & Construction lub Economy.

Przywitaj I-Shift
Jeżeli wykupisz naszą usługę Doradztwo Paliwowe, przydzielimy Ci osobistego doradcę

Doradztwo Paliwowe – zredukuj na zawsze

Osiągaj swoje cele paliwowe. Obserwuj jak maleją, w miarę wzrostu Twojej efektywności. Jeżeli wykupisz naszą usługę Doradztwo Paliwowe, przydzielimy Ci osobistego doradcę. Z pomocą jego regularnych analiz, fachowych porad i bezpośredniego instruktażu natychmiast zaczniesz oszczędzać paliwo – i z roku na rok będziesz oszczędzać go coraz więcej.

Ile może zaoszczędzić dla Ciebie Doradztwo Paliwowe?
VT

Odkryj moc drzemiącą w danych

Dynafleet i szkolenie kierowców zastosowane jednocześnie mogą zaoszczędzić dla Ciebie do 7% paliwa.

Dynafleet – monitoruj swoją ekonomikę paliwową

Poznaj nasz inteligentny system zarządzania flotą. W czasie rzeczywistym monitoruj wydajność swoich samochodów ciężarowych i kierowców oraz automatycznie generowane rankingi zużycia paliwa. Następnie porównuj rezultaty, wykrywaj trendy i wdrażaj zmiany sprzyjające oszczędzaniu paliwa.

Poznaj Dynafleet >

Szkolenie kierowców – małe zmiany, duże oszczędności

Nasze szkolenie w zakresie jazdy ekonomicznej pomoże Ci wykorzystać do maksimum każdą kroplę paliwa. Stanowi jedną z części naszego większego programu szkolenia kierowców. Jego istotą jest wypróbowane, systematyczne podejście do utrwalania technik ekonomicznej jazdy w celu osiągnięcia trwałych oszczędności – jest najskuteczniejsze w połączeniu z raportami Dynafleet.

Szkolenie kierowców Volvo >

Znajdź dealera

Zacznij od prawej stopy

Kluczem do ekonomiki paliwowej jest właściwe podejście. Twój dealer Volvo Trucks jest ekspertem w oszczędzaniu paliwa. Dlaczego nie zwrócić się do niego o pomoc?

Znajdź dealera