Volvo FE, członek rodziny Volvo

Członek rodziny

Łagodne zaokrąglenia i opływowy kształt. Wyraziste linie i elementy graficzne. Charakterystyczne światła w kształcie litery „V”. Volvo FE jest mniejsze, a przez to lżejsze i bardziej zwrotne – dwie wysoce pożądane cechy w transporcie miejskim i podmiejskim. Poznaj pełnoprawnego członka rodziny Volvo.

Nowy wygląd Volvo FE

Znak szczególny

Elementem nowego stylu Volvo FE jest klasyczny znak firmowy Volvo, przeniesiony z kraty wlotu powietrza na wyżej położne, bardziej eksponowane miejsce. Zabieg ten spowodował optyczne powiększenie przedniej szyby, dzięki czemu kierowca wydaje się być bliżej ulicy, a pojazd – mniej onieśmielający.  

Kabina nowego Volvo FE jest bardziej opływowa

Swobodny przepływ

Łagodnie zaokrąglone narożniki kabiny zmniejszają opór powietrza – polepszając właściwości jezdne i ekonomikę paliwową. Wyrazista krata wlotu powietrza z siatką o wzorze plastra miodu przepuszcza więcej powietrza do komory silnika, co usprawnia chłodzenie jednostki napędowej i proces oczyszczania spalin.

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Znajdź dealera

Zatrzymaj się i podziwiaj

Sam zdecyduj, czy Volvo FE jest najlepiej prezentującym się pojazdem dystrybucyjnym na drodze. Wystarczy, że odwiedzisz swojego dealera Volvo Trucks.

Znajdź dealera