Trucks

Gotowy do pracy i do odpoczynku

Wnętrze kabiny Volvo FMX

Kiedy siedzisz za kierownicą Volvo FMX, panujesz nad wszystkim. Teraz masz większą kontrolę, lepsze wsparcie i więcej miejsca niż kiedykolwiek wcześniej. To miejsce, w którym możesz efektywnie pracować.

Kidy wsiądziesz do kabiny Volvo FMX, poczujesz się jak w domu, choć jest inna niż poprzednia. Zapewne od razu zauważysz jej przestronność i oświetlenie. Wszystkie trzy wersje kabin oferują więcej miejsca.

Kiedy usiądziesz za kierownicą, przekonasz się, że wszystko jest tam, gdzie tego oczekujesz. Kolumnę kierownicy można pochylać, aby znaleźć doskonałe położenie kierownicy, a Twoje ręce w naturalny sposób trafiają na nową dźwignię zmiany biegów przekładni I-Shift starannie zintegrowaną z siedzeniem. Widoczność obszaru wokół pojazdu nie ma sobie równych; linia drzwi jest niska, okna duże, a każde miejsce wewnątrz ma zapewnić Ci pełną kontrolę.

Co więcej, cały interfejs kierowcy jest nowy — zaprojektowany tak, abyś nie musiał zdejmować rąk z kierownicy i odrywać wzroku od drogi. Masz pełną kontrolę nad wszystkim, czego potrzebujesz do precyzyjnego i efektywnego wykonywania pracy.

Zestaw wskaźników deski rozdzielczej jest całkowicie cyfrowy i oferuje nowe możliwości — możesz dostosować swoje stanowisko robocze do potrzeb w każdej sytuacji. Nowy 9-calowy wyświetlacz dodatkowy pokazuje obrazy z nawet ośmiu kamer i umożliwia intuicyjne zarządzanie własnościami trakcyjnymi.

W kabinie Volvo FMX zintegrowano funkcje sterowania głosowego, co jest niezwykle pomocne.

Jakość premium emanuje z materiałów, z których wykonane jest wnętrze, niezależnie od wersji wykończenia. Do wyboru masz trzy wersje wykończenia i bogatą paletę kolorów. Znajdziesz swój styl.

Rodzaje tapicerki

Do wyboru masz trzy wersje wykończenia wnętrza i bogatą paletę kolorów.

Wersja wykończenia Robust

W zestawie tapicerka winylowa i dywaniki gumowe. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Wersja wykończenia Dynamic

W zestawie tapicerka z tkaniny tekstylnej i dywaniki gumowe. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Wersja wykończenia Progressive

W zestawie tapicerka welurowa lub skórzana i dywaniki gumowe. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Zdjęcia wnętrza Volvo FMX

Dostosuj swoje miejsce pracy

Skontaktuj się z dealerem, aby stworzyć swoje nowe ulubione miejsce.