Trucks

Ewolucja, aby sprostać wyzwaniom

Zewnętrzne elementy kabiny Volvo FMX

Jeśli jesteś już fanem konstrukcji Volvo FMX, najnowsze zmiany Cię nie rozczarują. Samochód zyskał całkiem nowy i nowoczesny profil, bardziej wyrafinowany i budzący większe zaufanie. Możesz się podjąć najtrudniejszych zadań.

Nowo zaprojektowana kabina ma pionowy profil, więcej miejsca wewnątrz, duże okna i niską linię drzwi. Niższy przód dodatkowo podkreśla kultowy, mocny profil i eleganckie reflektory w kształcie litery V. 

Charakterystyczne linie reflektorów łączą się z kształtem kabiny, przebiegają wokół przedniego narożnika i rozciągają się do tyłu, na boki kabiny. Zgodnie z koncepcją Volvo FMX przód samochodu jest solidny i trwały, a jego elementy można z łatwością wymienić w razie potrzeby.

Logo Volvo z przodu jest większe, a kiedy podejdziesz do drzwi, zobaczysz nową, solidną konstrukcję stopni wejściowych pokrytych trwałą powierzchnią antypoślizgową. Stalowy wywietrznik na dachu kabiny wyznacza nowy standard ochrony w trudnych warunkach roboczych. Szczegóły, które mają znaczenie.

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu 

Zdjęcia Volvo FMX od zewnątrz

Gotowy na Volvo FMX?

Czeka na Ciebie.