Trucks

Gotowy do działania

Podwozie Volvo FMX

Niezależnie od tego, czy jeździsz drogami, czy w terenie, potrzebujesz podwozia, które poradzi sobie z nawałem codziennych czynności. Prawdopodobnie zabudowa Twojego pojazdu została zaprojektowana specjalnie pod kątem Twojej działalności. Dostosujemy podwozie Twojego samochodu tak, aby umożliwić Ci skuteczne prowadzenie operacji, używając do tego komponentów i systemów z gwarancją wieloletniego niezawodnego działania.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w kopalniach, czy na placach budowy, Volvo FMX to precyzyjne narzędzie, na które możesz liczyć. Zamów wszechstronny samochód ciężarowy z tylnym zawieszeniem pneumatycznym przeznaczonym do zastosowań budowlanych lub pojazd z zawieszeniem mechanicznym, który wytrzyma ogromne naciski na osie. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo sprawi, że Twoja praca stanie się zaskakująco łatwa.

Na wszechstronnym podwoziu Volvo można zbudować dowolny samochód ciężarowy do dowolnej zabudowy, zależnie od wymagań zadań transportowych. Dostaniesz dokładnie takie Volvo FMX, jakie jest Ci potrzebne. Dealer Volvo Trucks pomoże Ci skonfigurować Twój samochód ciężarowy.

10/20-tonowe osie przednie

Duży ładunek? Żaden problem. Volvo FMX zostało zaprojektowane z myślą o dużych obciążeniach osi. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zawieszenie mechaniczne czy pneumatyczne, pojedyncza przednia oś może wytrzymać obciążenie do 10 ton. 20 ton w przypadku podwójnych przednich osi. To przekłada się bezpośrednio na lepszą wydajność.

Podnośnik Osi Tandem

Korzystaj z podnośnika osi, ale tylko wtedy, gdy naprawdę jest potrzebny. Podnośnik Osi Tandem umożliwia odłączenie i podniesienie ostatniej osi napędowej podczas rozładunku. Tym samym znacznie maleje promień skrętu, opony zużywają się wolniej, a oszczędności paliwa rosną.

Więcej informacji o Podnośniku Osi Tandem

Pięć osi — prosto z fabryki

Transportujesz ciężkie ładunki? Wybierz pięcioosiowy samochód ciężarowy dostarczany bezpośrednio z fabryki. Szybciej odbierzesz swój pojazd i ograniczysz koszty modyfikacji. I otrzymujesz samochód ciężarowy wraz z pełną homologacją, a także pełną gwarancją i obsługą serwisową Volvo – co w dłuższej perspektywie może zapewnić Ci mniejsze koszty eksploatacji.

Odkryj pełny potencjał Volvo FMX

Porozmawiaj z dealerem o specyfikacji Volvo FMX.