Trucks

Twój kokpit. I Twoje biuro.

Wnętrze kabiny Volvo FM

Ty wszystkim rządzisz i nadal to Ty wykonujesz pracę. Tylko że teraz masz lepszą kontrolę, wsparcie i więcej przestrzeni. To miejsce jest przygotowane dla Ciebie.

Kiedy tylko wsiądziesz do Volvo FM, wyraźnie zobaczysz postępy ewolucji. Jest inne, a zarazem dobrze znane. W pierwszej kolejności dostrzeżesz zapewne przestronność i światło. Większy wywietrznik dachowy wpuszcza więcej światła z góry, co sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Kiedy siedzisz w fotelu, wszystkie elementy znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny.

Kolumnę kierownicy można pochylać, aby znaleźć doskonałe położenie kierownicy, a Twoje ręce w naturalny sposób trafiają na dźwignię zmiany biegów przekładni I-Shift starannie zintegrowaną z siedzeniem. Widoczność obszaru wokół pojazdu nie ma sobie równych; linia drzwi jest niska, okna duże, a każde miejsce w kabinie ma zapewnić Ci pełną kontrolę.

Co więcej, na nowo zaprojektowano cały interfejs kierowcy, który teraz pozwala Ci trzymać ręce na kierownicy i obserwować drogę. Masz pełną kontrolę nad wszystkim, czego potrzebujesz do wykonania pracy i do zapewnienia rentowności swojej działalności.

Wyświetlacz graficzny jest całkowicie cyfrowy i otwiera nowe możliwości — możesz dostosować swoje stanowisko robocze do potrzeb w każdej sytuacji. Nowy, 9-calowy wyświetlacz dodatkowy umożliwia kontrolowanie wszystkich funkcji samochodu ciężarowego, na przykład nawet ośmiu kamer i aplikacji. Równie łatwo możesz kontrolować osie i mechanizmy różnicowe. To centrum dowodzenia Twojego mobilnego biura.

W kabinie Volvo FM zintegrowano funkcje sterowania głosowego, co jest niezwykle pomocne.

Jakość premium emanuje z materiałów, z których wykonane jest wnętrze, niezależnie od wersji wykończenia. Do wyboru masz trzy wersje wykończenia i bogatą paletę kolorów. Znajdziesz swój styl.

Pełna kontrola

Kabinę zbudowano pod kątem zapewnienia widoczności. Aby ją zwiększyć, możesz zainstalować na samochodzie ciężarowym do ośmiu kamer przekazujących obrazy na wyświetlacz dodatkowy. Możesz stale obserwować swój samochód ciężarowy, ruch na drodze i ładunek.

Przestrzeń i schowki

Wszystkie wersje kabin Volvo FM są przestronne i wyposażone w mnóstwo schowków na Twoje rzeczy. Schowek na tylnej ścianie w kabinach dziennych i wygodny schowek pod leżanką w kabinie sypialnej to zaledwie dwa przykłady.

Rodzaje tapicerki

Do wyboru masz trzy wersje wykończenia wnętrza i bogatą paletę kolorów.

Wersja wykończenia Robust

W zestawie tapicerka winylowa, gumowe dywaniki, elementy i listwy ozdobne. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Wersja wykończenia Dynamic

W zestawie tapicerka z tkaniny tekstylnej, gumowe dywaniki, elementy i listwy ozdobne. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Wersja wykończenia Progressive

W zestawie tapicerka welurowa lub skórzana, dywaniki gumowe, elementy i listwy ozdobne. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Zdjęcia Volvo FM od wewnątrz

Dostosuj swoje miejsce pracy

Skontaktuj się z dealerem, aby stworzyć swoje nowe ulubione miejsce.