Trucks

Ewolucyjny skok

VOLVO FM — WYGLĄD ZEWNĘTRZNY KABINY

Volvo FM przypomina swoje większe rodzeństwo, ale jego elastyczność i zwrotność są dokładnie takie, jakich oczekujesz od tego modelu. Nowy, zmodernizowany profil ujawnia znakomitą formę i gotowość do sprostania Twoim wyzwaniom. Ewolucja przeskoczyła kilka pól do przodu.

 

Nowo zaprojektowana kabina ma pionowy profil, więcej miejsca wewnątrz, duże okna i niską linię drzwi. Volvo FM ma bardziej zaokrąglone krawędzie, a szczeliny między dolnym i górnym pasem przednim są mniejsze, aby poprawić aerodynamikę i osiągi.

Kolejnym wyraźnym znakiem ewolucji jest konstrukcja reflektorów podkreślająca kultowy profil Volvo FM. Charakterystyczne linie reflektorów łączą się z kształtem kabiny, przebiegają wokół przedniego narożnika i rozciągają się do tyłu, na boki kabiny. Nawet gdy ten samochód ciężarowy stoi w miejscu, jasno widać, że znakomicie sprawdzi się podczas szybkiej jazdy po zatłoczonych drogach.  

Widać także, że logo Volvo z przodu jest większe, a kiedy podchodzisz bliżej do drzwi, zauważasz, że stopnie wejściowe mają aluminiowe wstawki. Szczegóły, które mają znaczenie.

Lepsza widoczność

Osadzone w nowoczesnych, wąskich oprawach lusterka wsteczne mają zwierciadła o świetnych proporcjach. Są podzielone na sekcje, aby zapewnić dobry widok i minimalne martwe pola. Jeszcze dodatkowe dolne okno w drzwiach pasażera i masz naprawdę świetny widok na otoczenie pojazdu. Nawet na obszary w bliskiej odległości.

Reflektory główne

Kultowe reflektory są dostępne w dwóch różnych wersjach: jedna z lampami halogenowymi, a druga z diodami LED. Obie mają światła LED do jazdy dziennej w charakterystycznym kształcie litery V.

Wybierz wersję wykończenia

Wybierz spośród dwóch wersji wykończenia i setek kolorów.

Wersja podstawowa

W zestawie czarna krata wlotu powietrza i szary zderzak, lusterka itp. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Wersja wzbogacona

Z szarą kratą wlotu powietrza. Zderzak, lusterka itd. pomalowane na kolor kabiny. Aluminiowe wstawki na stopniu. Poznaj różne wersje wykończenia zewnętrznego w Volvo Truck Builder.

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Zdjęcia Volvo FM od zewnątrz

Gotowy na Volvo FM?

Czeka na Ciebie.